Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15F vagyok. Néhány dolgot...

15F vagyok. Néhány dolgot leírok, amiről gondolkodtam ma. Szívesen beszélgetnék erről valakivel. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Szóval. Tavaly, sokat jártam ki barátaimmal, inni, lógni a haverokkal stb. (nem voltak a legjobb alakok, de barátaim voltak) Ők még mindig kijárogatnak én már nem tartozom közéjük, mert más suliba kerültem, de ugyan abba a városba. És nem is hívnak én se őket. (de ez nem olyan nagy baj) Mostanába bulizni szoktam eljárni. De nincs olyan haverom/barátom, aki korombeli és velem jönne.. lányok vannak általába velük szoktam. De hiányzik az a sok haver akikkel tudnék menni ide-oda. Nem mondom hogy irigylem a régi barátaimat, akik most is sokan együtt mászkálnak, mert alkoholista füves társaság, de akkor is legalább csinálnak valamit. Ma is hétvége van, otthon ülök:S Lenne ma buli, de nincs kivel mennem. Ha elgondolkodok, hogy 15éves ismerőseim/évfolyamtársaim micsinálnak... rájövök hogy ők is semmit. De nekem hiányzik, hogy csináljak valamit... Havonta egyszer/kétszer elmegyek bulizni, de közötte nagyon semmit nem csinálok ,pedig szeretnék, de nem tudok kivel. Nincs társaság:S


(Ne higyjétek azt hogy magányos vagyok. Vannak barátaim/barátnőim iskolából. De ők a pasijukkal vannak vagy nem a városban laknak hanem messze.)


Ui: Ez az egész "történet" bennem volt és nagyon meg akartam osztani valakivel... köszi hogy végig olvastad :)


2010. máj. 14. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

aha. akk te most beszélgetni akarsz vkivel erről? vagy olyat keresel aki elmenne veled bulizni?:DD

írj privit ha dumálni akarsz..:PP

14L

2010. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szúrnám a fosódat.

Béla atya

2010. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem beszélgetni akarok, hanem valami véleményt erről vagy valami
2010. máj. 14. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

első vok.

szerezz új haverokat:DD

2010. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező. Én megértem a problémádat :) Szerintem is jó dolog a buli, de csak egy bizonyos ideig... szerintem még fiatal vagy, én is az vagyok (14F), és nem mennék el csak úgy bulizgatni.... Hidd el, sokkal érdekesebb, fontosabb, eredményesebb dolgokkal is töltheted az idődet. Ezt nem szemrehányásként mondom, ne érts félre! Amúgy én is ilyen helyzetben voltam, és inkább választottam más módszereket a szórakozásra, időtöltésre... És láss csodát, jobban érzem magam, mint a régi életemben :) Sokkal jobban :)
2010. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval inkább csinálnál valami trógerséget, minthogy egyedül ücsörögj otthon , nem ? Figyelj, én 15 éves lány vagyok és elmondom a véleményem


Szerintem ( sajnos ) nagyon kevés ember van, aki igy gondolkozik, mint te. Azoknak, akiknek alapból meg sem fordul a fejükben az ilyesmi, azok mennek füvezni és inni, mint a te haverjaid, de egy olyan embernek akinek legalább a helyes út végi fény megcsillan a fejében az gondolkodjon el egy kicsit és ne akarjon olyan lenni, mint az ország 90%-a.


Tudod, hogy az igazán belevaló és jó kinézetű lányok milyen pasikat tisztelnek ? Hát abban biztos lehetsz, hogy nem a haverjaid fajtáját. Hanem az olyanokat akik jeleskednek a suliban, akiknek jó a humorérzékük, akik mozognak naponta ( nem sportolók kiváltképp, a mozgás is bőven elég ), akik fejlesztik az intelligenciájukat , akik tudnak valamilyen hangszeren játszani, egyszóval a MŰVELT pasikat, akiknek van valami a fejükbe az alkoholpára helyett ! Mikor fogjátok megérteni, hogy a k*rvákon és plázacicákon kivül senki sem bukik az igénytelen srácokra ? Kinek kell egy szeszkazán , de most őszintén ?


Szerintem gusztustalan, amikor egy fiú iszik vagy mértéktelenül cigizik. Pont ti, az erő és az uralkodóképesség megtestesitői, pont ti vagytok mértéktelenek és ilyen múló örömöket kedvelők ?


És igen, sajnos a legtöbben azok. De hidd el, hogy az életben senkit sem érdekel mennyit buliztál vagy mennyit ittál. A lényeg az lesz, amit tudsz ( akár ésszel, akár kézzel, akár testtel ), de olyan dolog, ami ÉRTÉKES


Az alkohol, cigaretta, féktelen buli, komolytalan szex, stb. ezek érdekesnek tűnnek egy ideig, de utánna olyan értéktelenek, időpocsékolóak egytől egyig.


Ha neked lehetőséged van igazán csinálni valamit akkor miért nem csinálsz semmit ? Az ivás meg rakoncátlankodás nem tevékenység, ezek olyan állati ösztönök, amik kiüresitik az embert és kimossák az agyát szépen lassan

Az igazán értékes dolgok hosszú távon okoznak örömöt, nem rövidtávon. És mindenki csak az értékes dolgokat becsüli......csak erre mindenki akkor jön rá, amikor túl késő, amikor észreveszi, hogy semmi de semmi értékes dolog sincs a birtokában.....

2010. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
huzzá' focizni
2010. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11:26-nak üzennék: szerintem attól még, hogy valaki elszív néha egy füves cigit, vagy alkoholt iszik, nem dől össze a világ. hidd el, ezt is lehet mértékkel, és úgy csinálni, hogy az ne húzzon le az alja társaságba. Van aki részegen undorítóan viselkedik, de van aki viccesen. Lehet úgy betépni, hogy egy értelmes mondatot ne tudj kinyögni, és már beszélni sem tudsz, de úgy is lehet, hogy viszonylag kulturált maradj, és lehessen veled beszélgetni, röhögni... stb. az egész önuralom kérdése.
2010. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
enis igy vagyok. elkoltoztunk 20 oranyira otthonrol (pestrol) most meg egydul vagyok vagyis vannak de"itt ugy hivak oket h "loser"-ek ami bazira idegesito az egeszben h otthon a "menokkel"logtam szar tarsasagvolt de jobb mint ez mind1 ez tuladonkeppen ez nem is idetartozik..de szerintem szerezz uj haverokat vagy hivd fel az ottani haverjaidat ha igazi haverok voltak akkor megertik . : )
2010. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pfff, de örülnék, ha az életben ilyen kis semmitmondó problémáim lennének... :D Nagyon unatkozhattok, kis pisisek!
2016. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!