Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a bátor ember?

Milyen a bátor ember?

Figyelt kérdés
Mitől bátor egy ember, mire képes a bátorságtól egy ember, tudunk-e elég bátrak lenni, merjük-e vállalni az életünket. Szóval a bátorságról szeretnék bármi véleményt kapni, ami ezzel kapcsolatos. Akár példákat is.
2010. jan. 25. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokan keverik az ostobaságal.
2010. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bátor ember hülye mert pl. ismerősöm neki menne nála erősebb meg több embernek is és azt mondja, hogy vagy ők vagy én éli túl.
2010. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

pfff, nem szeretem az ilyen embereket mint a barátod, gyakran az ilyenek miatt tör ki a verekedés, mert nem birják kontrolálni magukat


de amugy a bátor ember szerintem az, aki meri vállalni önmagát, a tetteit, meg sok mindenre képes azokkal szemben, akiket szeret.

2010. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán attól, ha nem a legkönnyebb utat választja, nem adja fel önmagát a céljai elérésében.
2010. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A bátor ember érett személyiség. Nem megy fejjel a falnak, de kiáll igaza mellett. Azonban tudja, hol a határ.

Tudja, mi a különbség a bátorság és a felesleges hősködés között.

Nem konfrontálódik feleslegesen, nem keresi a bajt, nem köt bele másokba. De, ha arra szükség és lehetőség van, megvédi magát (és másokat)

Vállalja önmagát, elismeri hibáit. Képes bocsánatot kérni és változtatni magán

2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
bátor aki elmegy sztk fogorvoshoz
2010. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A bátor ember szerintem az, aki ki meri mondani a véleményét. Én azt tapasztaltam, hogy a mai világban szörnyű bűn, ha valakinek saját véleménye van.
2010. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bátor aki vállalja is a felelősséget a tetteiért, és az emberei tetteiért is...

Aki fogorvosnak megy az vakmerő!:)

2010. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen tekintetben bátor vagyok. Vállalom önmagam, a gondolataimat, még akkor is ha valakinek ez nem tetszik. A suliban nem szoktam puskázással csalni, mint a többiek. Bevállalom, hogy nem tanultam meg az anyagot stb. Viszont nem generálok verekedéseket, és konfliktushelyzetekben tudom hol a határ.
2010. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az a bátor aki nem fél, mert mindenki fél, az a bátor aki a félelem ellenére is cselekszik.
2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!