Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan álmod, amiről...

Van olyan álmod, amiről biztosan tudod, hogy soha sem fog valóra válni?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmondanád mi az, és miért nem valósulhat meg, illetve, hogy ez mennyire rossz érzés számodra?
2010. jan. 25. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

hát amikor megerőszakoltam egy zsiráfot...



de tényleg volt ilyen álmom :D

2010. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:DDD ez jó, de nem ilyen álomra gondoltam :) hanem a vágyadra, a kívánságodra :D nem tudok jobb szinonímát :S
2010. jan. 25. 18:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Velem volt hogy azt álmodtam hogy találkoztam egy fúval akibe tisztára szerelmes voltam de tudom h nem fog megtörténni:P
2010. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hogy nem kellett végignéznem és végigasszisztálnom a nagymamám halálát, én erre vágyom.
2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Gyermekkori álmom volt,hogy kamionsofőr legyek.Ez odági rendben is volt,hogy kell hozzá a jogosítvány.Csak hogy az a jogosítvány kb.fél millió forint,nekem meg nincs ennyi pénzem,nem is lesz legalább 30 évig,mert addig fizetem a házamat.Akkor meg már "öreg" leszek,mármint kezdő sofőrnek.

Megpróbáltam mindent már ennek érdekében,de egyik cég sem hajlandó( persze,hogy nem ) fizetni a jogsimat,még ha alá írnék 5-10 évet,akkor sem,mert ezer meg egy munkanélküli kamionos áll sorban,akok persze férfiak.Mert azzal is baj van,hogy nő vagyok,ezt mondták a legtöbb helyen eddig.

Szóval a pénzt miatt nem jön össze,azt mondhatnám.

20/L

2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs,azok persze..
2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem leszek se híres, se gazdag, de hátha ! ;)
2010. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nekem az a legnyagyobb álmom hogy legyen egy dodge challengerem,csak nincs rá pénzem meg ha meg is venném akkor sokat fogyasztana :(
2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát.

Nekem az, hogy megvehessem a kedvenc focicsaptom.:D

Meg egy bugatti veyron is kéne, de elég drága.

Bár ha sok zsetont fogok keresni, akkor még ezek is teljesülhetnek.

Én bízom benne.:))

2010. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most kicsit megijedtem...

A fenti válaszok szinte kivétel nélkül anyagias vágyak. Gazdagságról beszélnek benne. Ezek elérhetetlenek lennének? Nem hinném...


Nekem nincs olyan vágyam, amely nem TELJESÜLHET, mert nem szoktam olyan szekér után szaladni, amelyről tudom, hogy biztos nem fog felvenni...

2010. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!