Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Légy szives 2 összetett...

Légy szives 2 összetett mondatba leírnád, h mit gondolsz a világról és h mire vágysz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az embereket már szinte csak az érdekek mozgatják, nem tőrödnek egymással és a környezetükkel. Ennek ellenére én hiszek abba,hogy ez változhat és ha összefogunk még lehet kellemes világot teremteni.Ha mindenki csak napi egyszer cselekedne valami jót már máshol tartanánk.
2010. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Talan nem is lenne szar ez a vilag ,ha az Isten nem csapja csak ugy 6 nap alatt ossze!

Szep vilag akkor lenne, ha a penznek nem lenne semmi erteke. Mindenki maga gazdalkodni. Agresszivitis megszunne es mindeki sportolna :D

2010. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az egész világon sok pesszimista ember él,akik csak a pénznek élnek,és itt vagyok én,aki a szeretetnek él,és hülyeséget csinál azzal,hogy pesszimistáskodik.
2010. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
illetve azzal h optimistáskodik*bocsi:P
2010. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A világ egy nagy rakás csalódás, jellegéből fakadóan defektes, igazán felhőtlen boldogság nincs.

Amire vágyok az csupán az,hogy minden úgy teljesüljön ahogy elterveztem, ne legyenek zökkenők, és tökéletes remetéeségben kiegyensúlyozottan amig tart, utána meg fájdalommentesen megdögleni.

2011. ápr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!