Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudtok mindennapi dolgokat...

Tudtok mindennapi dolgokat mondani, amivel megtapasztalhatom, milyen egy szakma, ill. hogy tehetséges vagyok-e benne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit bénán fogalmaztam meg a kérdést, de pályaválasztás előtt állok, és arra lennék kíváncsi, hogyan tudom mindennapi dolgokkal megtapasztalni, milyen egy szakma és hogy értek-e hozzá. Mivel ez még mindig kicsit homályos lehet, úgy gondolom, hogy pl. filmkritikus és akkor nézzek meg egy filmet, majd írjak kritikát, és kérdezzek meg valakit, milyen. Tudnátok még hasonlókat mondani? Előre is köszönöm a segítséget

2014. okt. 29. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
utcaseprő- seperd végig az utcát
2014. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!