Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzem jól magam?

Miért nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van egy 2 éves kapcsolatom. Nem tudom miért, de nem érzem magam se csinosnak, se csajosnak. Lassan már embernek se érzem magam. Pl mindenki mondja, hogy jól nézek ki, csinos vagyok. (Még a csávókat se tudom sokszor levakarni magamról). De nekem valami mégse tetszik. Mikor elindulok egy buliba fel vagyok pörögve hogy "na most akkor jól berugok" stb, de amikor be megyek az ajtón és meghallom a zenét és meglátom az embereket teljesen lefagyok. A felnőttek nagyon jól elbeszélgetek, de a korombeliekkel nem találom meg a közös hangot. A szekrényemben össze vissza ruhák vannak. Egyszer nőiesen csinosan öltözök fel egyszer meg ilyen kb beerseewalk rajongó féle stílusban öltözködök, máskor meg mindenem fekete. Egyszer tombolni akarok, ki akarok rúgni a hámból, máskor meg rühellem azokat akik ezt teszik. Mi a franc van velem?

2014. okt. 31. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán éppen keresed önmagadat (eljött az ideje)? Változol? Ennyiből ezek jutnak eszembe.

2014. okt. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsóka200 válasza:

Szia szerintem ne aggódj ezen hallgass a környezetedre! Ha nem érzed jól magad a külsődbe keresd a belsőbe a hibát és mindig próbáld meg jól érezni magad! Gondolj arra hogy mi van ha nem teszed meg????:elfelejted és tovább keseregsz és mi van ha belevágsz a dolgokba???? Hát ezt kell kipróbálni! :) rövid az élet!!! :)

Ui.: ezt nem az ivásra értettem :D

2014. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!