Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek? (többi lent! )

Szerintetek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Vékony vagyok és ahhoz képest elég jó az alakom. Szemüveges vagyok( nem állandó) és fogszabályzós is leszek. Nem vagyok ronda de szépség sem. Szóval ez így nagy hátrány a fiuknál nem? Nem tartanak majd egy ronda okostojásnak?

2014. nov. 3. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen nem azzal kéne foglalkoznod, hogy hogy fogsz tetszeni a fiúknak, hanem azzal, hogy fél 1 múlt, reggel suli, és még mindig nem alszol...


Ráérsz ezzel foglalkozni úgy kb. 3 év múlva...

2014. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még csak 13 vagy, még rengeteget változhatsz
2014. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető, hogy elkezdett érdekelni, mit gondolnak a fiúk rólad.

Ha zavar a szemüveged, akkor használj kontaktlencsét. Vagy válassz valami új keretet, ami tetszik, és jól áll.

A fogszabályzó nem hátrány, egyrészt nem olyan feltűnő, hogy meghatározza a külsőd, másrészt a legtöbbeknél, akiknek van, vonzó szexepil :)

Ha odafigyelsz arra, hogy eleget sportolj, az alakoddal is minden rendben lesz. Bízz magadban! Plusz vonzerőt ad, és nincs okod arra, hogy ne tedd!

2014. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a "Nem vagyok ronda de szépség sem" ezt honnan szeded?

csak mert ha anyud mondja akkor azért ne higy neki.akkor ronda vagy.

de a szemcsi nem ront,ha jól van kiválasztva kkor javit,a fogszabályzó vanakinek tetszik,annak jóhatásait később érzed majd. szépség pedig relatív ezért van olyan akinek a ronda okostolyások jönnekbe.

2014. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!