Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztél már olyat, hogy nem...

Éreztél már olyat, hogy nem látod az életed értelmét? Azon kívül, hogy a szeretteid szeretnek és támogatnak mindenben?

Figyelt kérdés

ebből mi a kiút?


f



2014. nov. 3. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Már 10-15 éve így élek.


Kiutat nem tudom, de szerintem nincs is.


25F

2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én csak az utóbbi években kezdtem gondolkodni ezen..

Téged is az erősít, hogy a szüleid teljes mértékben támogatnak és szeretnek?

komolyan velem, ha ez nem lenne, akkor nem is tudom mit tennék..hogyan állnék a lábamra, hogy tudnék élni enélkül..


téged mi tart vissza a változ(tat)ástól?

2014. nov. 3. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én már egészen pontosan 7 éve érzem így.

A változtatástól engem az tart vissza, hogy félek. Próbáltam már rájönni, hogy mitől, de sajnos fogalmam sincs.

2014. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az amit élvezel? Mit csinálnál ha korlátlan pénzed és időd lenne? Mi az amit nem akarsz elveszíteni?
2014. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3, mi az ami miatt ennyire pontosan tudod, hogy 7 éve?


élvezem azt, ha találok valakit akivel teljesen gátlástalanul és jól érzem magam, mivel ez ritka, élvezem azt, hogy a suliba valami érdekeset tanulok, hallok, tapasztalok, élvezem a hobbijaimat csinálni, aminek a gondolatát nem adtam fel, hogy egykoron majd ebből fogok pénzt keresni és teljesen élvezni szinte az életem minden egyes percét


ha korlátlan pénzem akkor kipróbálnám a réges-rég óta vágyott célomat, hogy kijussak a világűrbe, gyakran mennék sielni, snowboardozni, tengerpartra, és próbálnék olyan helyekre menni, ahol nagyon sok esély van arra, hogy hasonló érdeklődésű emberekkel találkozom..a suli ahol most vagyok, ők is hasonlóak valamelyest, de ennek ellenére egyenlőre nem sikerült velük összehaverkodnom olyan nagyon


ha korlátlan időm lenne erre nagyjából ugyanez igaz..idővel nem lenne bajom szerintem korlátlan pénz mellett :D


ha a családomat elveszíteném az elég szörnyű lenne, továbbá a hobbijaimba(gitározás, kisfilm videózás) fektetett munkának az eredménye, ha a semmibe veszne az is nagyon borzalmas lenne, továbbá nem akarom elveszteni a kitartásomat, a reményemet, a hitemet a változásban, mert akkor tényleg mindent elveszítenék


nagyjából ennyi, ezekből le lehet szűrni valamit? :D

2014. nov. 4. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
az, hogy a szülőkkel lakom, még 25 évesen is. Ha nem laknék velük, már rég nem szenvednék...
2014. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kérdező! Keres magadnak valakit :)
2014. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"3. vagyok"

Hogy mitől..Nem is tudom. Akkor kezdődtek a gondjaim. Családon belüli. Azóta semmit sem változott, mondhatni rosszabbodott. (Részben) lehet ezért is látom úgy, hogy semmi értelme az életnek normális családi kötelék nélkül. Aztán pedig a többi probléma, és ezek összekuszálódása.

2014. nov. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!