Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? 23 vagyok. és...

Mit tegyek? 23 vagyok. és rohadtul nem vagyok felnőtt. A szüleim azt mondják ha nem vagyok mennyek vissza tanulni még egy diplomát mert támogatnak, és sztem visszamegyek de mit tehetek?

Figyelt kérdés
totzál döntáésképtelen vok, pénzel bánni nemtudok, csak animézek, és kockulok, és televagyok 14 - 18 éves friendekkel akikkel lógok, és aztmondják a korombeliek hogy ez dilis, és weird... :S mit tegyek?
2013. szept. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideje lenne magadhoz térned.Vagy te nem így gondolod?
2013. szept. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a-a.
2013. szept. 20. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

24/F vagyok tudok a pénzzel bánni vele,animéket nézek,mangákat olvasok,nekem is fiatal animés ismerőseim vannak.

Szüleid azt mondják hogy fizetik pénzt egyetemre akkor járjál egyetemre.Te szerencsés vagy.Amikor azt mondtam, el akarok menni egyetemre azt mondták nekem hogy takarodjál dolgozni.D:Munka mellet nem is tudnék egyetemre menni.D:

2013. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na az olyan szülőknek nem való sztem gyerek. minek kelt nekik hannmmnevelik fel rendesen ink elküldik dolgozni? szegény te! :( *cuddles*.
2013. szept. 20. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!