Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek történt már ilyesmi?...

Veletek történt már ilyesmi? Mi ez?

Figyelt kérdés
nemrég értem haza, és amikor az utcánkba értem, egy kisfiu jött utánam szatyorral, és valamiért azt gondoltam ártani akar nekem, és megszaporáztam a lépteimet, de utána ugy hallottam hogy már ő is szalad utánam, aztán megálltam, mintha bekötni a cipőmet, megvárni hogy elmenjen, azt hittem meg akar ölni. aztán meg egy öregember is kiszállt a kocsiból, és olyan érzésem volt, teljesen beleéletem magam hogy felémrohan.
2010. jan. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek paranoid tévképzetek. Látogass el egy pszichológushoz.
2010. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a félelem kicsit túlmegy a normális határon. De ha csak egyszeri eset volt, akkor talán csak beleélted magad túlságosan a "szerepbe". Máskor is volt már ilyen?


Te magad mi vagy? Fiú, lány? Vékonyabb, vagy inkább erősebb testalkatú?

2010. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
máskor nem, vékonyabb fiú
2010. jan. 26. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sztem csak beleélted magad túlságosan a "jelenetbe" :) Ne foglalkozz vele. Ha azonban többször is előfordul ilyesmi, azért nem árt vele orvoshoz (pszichiáter) fordulni.
2010. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de miért, ha mondjuk azt mondtam volna hogy lány vagyok vagy nagydarab, akkor mást mondtál volna?
2010. jan. 26. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.. ha azt mondtad volna, hogy egy kigyúrt, nagydarab fickó vagy, akkor teljesen abnormális lett volna, hogy egy gyerektől megijedj... Egy lány (akár kis darab, akár nagy darab, az természetesnek tűnik, ha bepánikol a sötét utcán). Egy vékony fiú? Hát az meg pont a két eset közé esik valahol...
2010. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azért én egy fitt és " sűrű " lány vagyok, de nem érdekelne még ha egy pasi is szaladna felém :-P


Sztem tedd túl magad ezen, nem érdemes abszurdumokkal foglalkozni

2010. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!