Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem, hogy tetszik nekem egy 14 éves lány? Kérdésem annyi: hogy verhetném ki a fejemből őt? Azért még el lehet hívni egy sütire, egy jót kajálni, biliárdozni vagy ilyesmi? Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 28 éves fiú vagyok. Azt hiszem beleszerettem egy lányba. A probléma csak ott kezdődik, hogy 14 éves. Tudom hogy nagyon fiatal, meg minden, de mindennap rágondolok mikor lefekszem és reggel vele kelek. Írtam Neki verseket, de nem szerelmeseket csak barátilag, a szeretetről. Találkoztunk is egyszer, és adtam neki pár rajzomat. Örömmel fogadta. Nem kéne neki elmondani, mit érzek mert utána nem is foglalkozna velem. Ettől félek, és hogy még barátok se lehetünk. Rajongok érte. Ahogy öltözködik, ahogy jár, ahogy mosolyog, minden miatt. Azt hiszem nem vagyok normális. Nem tudom mi történhetett velem. Nagyon fiatal még. :S
2011. nov. 17. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 1-es helyetz 2-es lenne lehet jobb lenne:D ahogy érzel az nagyom aranyos:D amúgy szexuálisan izgat??
2011. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fiatal korodban nem élted ki magad? Hogy későn lett meg az első párkapcsolatod?
2011. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Büntetőjogi felelősségre vonás biztos nem, 14 éves kortól már lehet bármi.
2011. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem kér személyit...amúgy szar ügy. Felejtsd el mert ebből nem lehet semmi, de ezt tudod. A süti meg meg a meghívások aranyosak, de ezekkel a "randikkal" csak saját magadban forgatod a kést.
2011. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, a vegen majd valaki leut.
2011. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem 28 éves fiú vagy, hanem 28 éves FÉRFI. Tisztában vagy vele, hogy ezt nem szabadna. Akkor? Problem? Minden elmúlik, ha nem ingerled magad azzal, hogy találkozgatsz vele, rajzolsz, verset írsz neki. Tartás, ember, annyi mindenkiből hiányzik, te egy aránylag művelt fickónak tűnsz, ne szúrd már el az életednek azt a szakaszát, amit most arra szánsz, hogy egy gyerekkel kínlódj. Mert ebből akkor sem sül ki semmi jó, ha azzal altatod a lekiismereted, hogy nem tehetsz róla, szerelmes vagy, és amúgy is a kislány sokkal érettebb a koránál, blabla.


1. az ember nem egy másodperc alatt lesz szerelmes. Az egy dolog, öreg, hogy művészlélek vagy, de ez nem azt jelenti, hogy már ilyenkor kell parázni, hogy most mi legyen. Amikor érezted, hogy kezdesz valamit érezni iránta, na akkor kelett volna leállítanod magad, nem most nyüszögni, hogy 'rajongsz érte'.


Tudod mi a dolgod. Tartsd távol magad tőle, légy férfi, foglalkozz magaddal, a munkáddal, a barátaiddal.

2011. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak egyet mondok: szexuálisan nem izgat. Az már egyfajta pedofíliának minősül. Én pedig nem vagyok pedofil. Csak tetszik a csaj, érzek valamit iránta.
2011. nov. 18. 03:53
 8/10 anonim ***** válasza:
hm... az fura, hogy szexelni nem akarsz vele, de amugy tetszik. végülis mindeggy, ez alapból veszett ügy.
2011. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kor nem számit. Szerintem ha tetszel neki, próbáljátok meg.
2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi volt?
2016. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!