Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Violetta május 12. -én jön...

Violetta május 12. -én jön budapestre? És egyeltalán jön? Commentljetek lécci! Sos

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
és ez miért önismereti kérdés?
2014. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qktqkt ***** válasza:
2014. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sszia sztem nem május 12.-én jönnek valami hülye oldal feltüntette de nem hiszem h egy NAGYKONCERTET aminek egyben az is a célja h minél többen eljöjjenek és minél több pénzt szerezhessenek hogy HÉTKÖZNAPRA és még 12 órára vagy ilyen tök koraira rakják. nekik sem éri meg a legtöbb gyerek ISKOLÁBAN VAN
2014. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Más országokba is mennek hétköznap. Így jön ki, nem várhatnak majdnem egy hetet. Lodovicának is lesz utána egy külön turnéja, nem vesztegethetik el az időt. De ha nem is akkor, minden kép jönnek. Martinának 2015-ig szól a szerződése, vagyis utcsó turné. Itt is leadták a sorit, muszáj jönniük.
2014. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!