Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivan akkor ha egy macska...

Mivan akkor ha egy macska lesett egy 20m-es fáról, es nem ereztem iránta semmit? Baj van az erzelmeimmel? (EQ)

Figyelt kérdés
Mentünk az osztállyal kirándulni.Útközben egy macska nyávogására lettünk figyelmes.Mindenki felnézett a fára.A macska megijjedt és próbált lemászni meredeken az ágakon.(Akkor is mindenki jaj így megúgy nehogy leessen)De megcsúszodt és lezuhant,és nekiütközött a sírkő szélének,és puff.Mindenki odament rajtam kivül,és azt hitték hogy megdöglött(volt aki még sírt is).De nem,csak nyavogott megminden...Mindenkit megrázta az esemény,de engem nem.Ugy voltam vele hogy csak egy macska,de mikor leesett akkor se ereztem semmi sajnalatot vagy valami...Velem lehet a gond?

2014. nov. 15. 14:48
 1/1 anonim válasza:
Nincsen. Sztem ez teljesen normális. Én azon akadok ki inkább hogy volt aki sírt miatta. :D Szval nincs baj veled!
2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!