Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak én keresem mindig...

Miért csak én keresem mindig az osztálytársaim facebookon és élőbe is?

Figyelt kérdés
Az istenért se tudom hogy mi a bajuk velem és kezdek depressziós lenni hogy nem lesz egy barátom se.. Kezdek pánikba esni és ezen kívül nagyon mély önbizalomhiánnyal küzdök félek hogy soha nem lesz barátnőm.. mit tegyek?
2014. nov. 20. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Erre a témára nagyon rá is görcsölök az a baj..
2014. nov. 20. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél érzékeny , árt az egészségnek.


Az osztálytársaid valószínűleg más módon is erősítik a kapcsolatot egymással és neked is ezt kéne tenned. Menjetek sportolni, szórakozni, filmezni, stb. - Ezt facebook helyett.

Élőben pedig sokszor van úgy, hogy mindenki azt érzi, hogy " én vagyok az , aki mindig keresi a másikat " , ez megint egy olyan felesleges emberi hánykolódás, mert előfordul, hogy egy bandából többen is gondolják ezt -> ergo egyiknek sincs igaza, mivel nem ő az egyedüli, de legalább az energia pazarolódik valamire és a stressz is feleslegesen van.


A barátnőkön soha ne parázz , foglalkozz magaddal azért, hogy minél több téren is fejleszd magad, adj a megjelenésedre, edzd az agyadat, olvass hasznos dolgokat, vegyél részt minél több aktivitásban, stb. Nem kell erőltetni , mert adódni fog a helyzet magától ( ha körülnézel, ráfogsz jönni, hogy a sikeres pasik ezt csinálják ).


Szellőztesd ki a fejed, nyugodj meg, nézz meg egy jó filmet és mosolyogj.

2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!