Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ciki, ha volt...

Szerintetek ciki, ha volt osztálytársaim nem jelölnek vissza facebookon? Vagy visszaigazoltak, majd töröltek.

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 01:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én meg többet le is tiltottam rögtön a regisztrálásom után, mert olyan viszonyban voltunk, hogy nem akartam, hogy egyáltalán azt tudja, hogy még élek.
2014. márc. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

:O Miért? Amúgy 2 ismerős visszaigazolt, de később törölt..

Csak azért zavar, mert pl egyiknek több, mint 1200!!! ismerőse van, akkor már nem mindegy, hogy eggyel több, vagy kevesebb??? A másikkal meg chateltünk is...

Na, mindegy... Ennél nagyobb bajom ne lenne, nem igaz? :D

2014. márc. 17. 01:52
 3/26 anti paladin ***** válasza:
100%
Jól mondod, ez legyen a legnagyobb gondod. :)
2014. márc. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Hogy miért? Mert mondhatni tönkretették a gyerekkoromat. Általánosban volt pár osztálytársam, akik folyton vertek, fenyegettek, szinte már terrorban tartottak, mert én olyan félénk, visszahúzódó és náluk okosabb voltam, és mert Asperger-szindrómám volt/van, ami miatt nem tekintettek embernek, pedig gyógyszer szedése mellett ugyanolyan, sőt még normálisabb voltam, mint a többi velem egykorú. És tudták, hogy úgyse merem elmondani a tanárnak, meg ha kiderül, akkor még jobban megvernek. Azóta évek teltek el, de hallottam, hogy most még annál is durvább a viselkedésük. Számomra nem kívánatos személyek, nem hiányzik, hogy véletlenül megtaláljanak. Pláne, hogy ők kétméteres fiúk voltak, én meg egy törpe csontsovány lány.

Én a Facebookon is csak azt jelölöm be és azt igazolom vissza, akit tényleg ismerek és jó viszonyban vagyok vele. Csak azért, mert nyolc évig egy osztályba jártunk még nem tekintetem ismerősnek. Ha valaki rákérdez, akkor is letagadom, hogy valaha is hallottam volna róla.

2014. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Mi az az Asperger buli?
2014. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5-ös, Google a barátod: [link]
2014. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Magyarul nimfomániás?
2014. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolódva. Az Asperger-szindróma az autizmus egyik gyengébb fajtái, semmi köze a nimfomániához.
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Magyarázd már el mik a tünetek.
2014. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem magyarázom el, ott a net, beírod és megnézed. Előbb megtalálnád, minthogy megvárod, míg leírom. Amúgy is küldtem már egy linket hozzá.
2014. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!