Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám befolyásolni a...

Hogyan tudnám befolyásolni a tudatalattimat?

Figyelt kérdés
hogy lehetne úgy befolyásolni a tudatalattimat, hogy elhiggyem azt amit gondolok. hogy hitessem el magammal h képes vagyok egy bizonyos dologra? valami weboldal v akármi nagyon nagyon fontos lenne. köszönöm előre is :)

2014. nov. 24. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mongyuk kikapcsolod a tv-t..:) először.

Attól függ mit akarsz elérni...lényeg kezd el.

Repülni ne akarj mert beledöglesz..:)

De ha mongyuk sport, csaj, stb áll a dolgokba hat rajta..:)

utóbbinál biztos hosszu lesz az út..

2014. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hirtelen, végérvényesen nem lehet befolyásolni a tudatalattinkat. Ami biztosan segít, hogyha azokat a dolgokat, amiket tudod hogy rossz néven vesz a tudatalattid, hajlamos bepánikolni tőlük, azoknak többször és tudatosan teszed ki magadat. Hiszen ha egy bizonyos dologtól fél, akkor ha sokszor csinálod, akkor rájön hogy nincs miért félnie.


A folyamaton biztosan segít az, ha egyébként nagyon szeretnéd a dolgot. Ha vesszük az én példámat, hogy a tudatalattim régebben hajlamos volt arra, hogy bepánikoljon, ha ki kellett állnom valahova előadást, prezentációt tartani. Ez az embermennyiségtől függően továbbra is megvan, ugyanakkor kevésbé és enyhébben mint régebben. Pont ez is volt a célom vele, hogy tompítsam, mert sok szempontból természetesnek tartom, csak úgy éreztem, hogy kevés ember előtt is ilyen mértékű pánik az túlzás. Ugyanakkor annyira alapvetően nem szeretek így kiállni, nem az én műfajom, szóval ilyen szempontból egy kicsit nehézkesebb a dolog.


Szerintem az is sokat segít, hogy utána hogyan dolgozod fel őket, mennyire rágod magadat a dolgokon. Szerintem hathat pozitívan a tudatalattira, ha a sikereknek örülsz, a bukásokon pedig nagyon-nagyon rövid időn belül túlteszed magadat, egyfajta nemtörődömséggel.

2014. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!