Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha rád dudál valaki az utcán,...

Ha rád dudál valaki az utcán, okkal, akkor megszégyenülve érzed magad, vagy inkább visszakiabálsz valamit?

Figyelt kérdés
Biciklivel vagy, mit érzel, ha mondjuk egy böszme kamionos rád dudál, vagy egy ember egy autóból?

2014. dec. 6. 12:22
 1/5 anonim válasza:
Ha okkal dudàl ràm akkor intek, hogy bocs. Ha nem hibàztam akkor semmit se csinàlok, semmit nem érzek, megyek tovàbb és ennyi.
2014. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valamit hibáztam, de nem tudok róla, akkor bosszankodom. Ha azért dudál rám, mert nő vagyok, akkor nevetek.
2014. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy miért dudál rám.felmérem a helyzetet gyorsan,és ha én voltam a hibás,akkor nem csinálok semmit,vagy elnézést kérek.Ha nem látom a dudálás miértjét,akkor megkérdezem tőle,hogy miért tette.Ha kiderül,hogy csak játssza az utak császárát,akkor esetleg megilletem egy pár kedves szóval...
2014. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rádudálások többsége nem rossz indulatú, inkább figyelmeztetés...

Vészhelyzetre, baleset veszélyre figyelmeztet, esetenként talán indokolatlanul, de ha a másik fél fejével gondolkozunk, sokszor tudjuk is az okát, miért dudált ránk.

Egy bizonytalanul közlekedő kerékpáros nem jelenti azt, hogy részeg, de a közeledő gépjármű vezetője csak azt látja, hogy a biciklis elég határozatlanul kerekezik előtte - ilyen esetben már távolról szokás egy rövid kürtjelzés, de semmi esetre sem indokolatlan ijesztgetés.

Nem szoktam törődni azzal, ha távolról, figyelmeztet egy járművezető, de az már egy másik eset, amikor mellém érve indok nélkül tülköl egy hatalmasat.

2014. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kiabálok vissza, csak a fogam között elmorzsolva küldöm a nem éppen szűzies erényeiről híres női felmenőjét melegebb éghajlatra.
2014. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!