Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezzek elegendő...

Hogy szerezzek elegendő bátorságot, hogy jelentkezzek egy (diák) munkára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, elképesztően béna vagyok. Túl van tárgyalva, légyszi csak a kérdésre válaszoljatok. 2-3 dologtól félek ezzel kapcsolatban. Az egyik maga a jelentkezés, a telefonos beszélgetés. Félek, hogy elbénázom és nem fog sikerülni. A másik (akkor, ha sikerülne), az, hogy attól félek, nem sikerülne beilleszkednem a munkahelyen. A harmadik pedig az, hogy ha kasszához tesznek be, félek, hogy elrontom.


Egyébként nyáron dolgoztam már 3 hetet egy 4*-os szállodában, mint pincér (kötelező gyakorlat volt). Szóval nem lenne teljesen új a dolog. Ott nem én voltam ugyan a legjobb munkaerő, viszont azért nem voltam olyan béna se... és még beilleszkedni is sikerült, úgy-ahogy. (Elbeszélgettem a többiekkel, de később senkivel se tartottuk a kapcsolatot.)


Szóval mit tanácsoltok, mivel szerezzek egy kis bátorságot? Akár olyan írásokat is linkelhettek, amitől mondjuk egy fél órára megjön az önbizalmam. (a telefon beszélgetéshez, pl)



2014. dec. 9. 18:50
 1/4 Peter__Griffin ***** válasza:
Igyál sört a telefonálás előtt. Jó sokat!
2014. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le kell küzdened ezeket a gátlásokat sajnos. Nincs mese, nagy levegő és tárcsázol. :D

Ne gondolj arra, hogy mi lesz ha. Próbáld meg, ha nem sikerül akkor nem sikerül, ez ilyen egyszerű. Senki nem fog érte elítélni, elvégre megpróbáltad. De ha pozitívan gondolkozol akkor sikerülni fog. Mindent bele.

2014. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Nem szeretem a sört. :D

#2: Köszi. :)

2014. dec. 11. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkohol úgysem oldja meg a problémáidat, csakis te magad. Amúgy szívesen. :)
2014. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!