Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az alkohol hatása...

Mit tegyek az alkohol hatása ellen? (több lent)

Figyelt kérdés
Konzum lányként dolgozom, emiatt napi szinten kell alkoholt fogyasztani néha elég sokat. Másnapos nem vagyok soha, de a gyomrom borzalmasan fáj mindig. Van valami praktika ami védi a gyomrot vagy elmúlasztja ezt a fájdalmat

2014. dec. 14. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pincért, hogy neked kamu italt vigyen.
2014. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyat nem lehet mert ha beleiszik a vendég az italomba és érzi h nincs benne alkohol akkor szopás van. és gyakran isznak bele.
2014. dec. 14. 18:27
 3/8 anonim válasza:

Én óva intelek a napi szintű alkohol fogyasztásától. Régen én is szinte napi szinten ittam, ezáltal úgy "megbetegedett" a gyomrom, hogy mindennapos savtúltengésem van stb stb..

A másik meg..ne hagyd hogy bele igyon..És szerintem, ha problémát csinálna ebből a vendég, és szólnál a főnöknek nem hiszem, hogy lekorholna érte..Minden jött-ment után nem jó dolog italozgatni...

2014. dec. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2. hozzászóló vagyok, kicsit kiegészíteném:

Gyomornyálkahártya gyulladásom volt, és kb. 2 hónapja újra elő jött (pedig már ha egy évben 3-4 szer ha iszom).

Minden reggel hányingerrel ébredek, nem ehetek meg minden ételt (vagy különben számolnom kell a mellékhatással)..

Nem hiszem, hogy a főnököd szerződésbe adta, hogy neked kötelező jelleggel alkoholt kell fogyasztanod, különben kirúg. Beszéld meg ezt vele, és ha jól végzed a munkád nem hinném, hogy csak azért mert nem akarsz inni kirúgna, főleg azért, mert nem akarsz egy vadidegen után inni az italból. Ha meg igen, akkor nem ér annyit, hogy az egészséged rámenjen, mert lehet, hogy jól keresel vele, de a savlekötők stb-k többe kerülnek majd hosszútávon, és nem lehet tudni, ki milyen betegséget hordoz. Sajnos a mai világban nem.

2014. dec. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az van a szerződésben h konzum italt kell inni az meg alkoholos. De nem is ez a lényeg. Munkát váltani nem tudok, alkoholt muszáj inni szóval ezek kilőve. Boldog lennék ha a kérdésemre kapnék választ és nem totál más tanácsokat osztogatna mindenki, főleg nem olyat amit magamtól is rég megtettem volna ha lenne rá mód.
2014. dec. 15. 15:30
 6/8 anonim válasza:
Azért nem írtunk a számodra megfelelő választ mert nincs. Az alkohol savat csinál amitől ergo fáj, és fájni is fog a hasad. Max annyit tudok ajánlani, hogy savlekötő. Sajnálom, és megértem a helyzetedet.
2014. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt adják vény nélkül?
2014. dec. 16. 13:07
 8/8 anonim válasza:
Igen, lehet vény nélkül is venni, de írathatsz fel háziorvossal is, én ezt tettem és kúra szerűen kell szednem.
2014. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!