Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek hogy vált be depresszió...

Kinek hogy vált be depresszió ellen az alkohol?

Figyelt kérdés
Gondolom más is próbálkozott vele mielōtt gyógyszereket kezdett szedni ellene. Mint legális tudatmodosítô szert.

2014. nov. 3. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem szoksz rá az alkoholra jobban teszed.Kevéssel kezded aztán majd többre lesz szükséged.Inkább sportolj, hallgass jó zenét hidd el jobban fogsz járni.Miért vagy depis?
2014. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
100%
Nekem kissebb problémák megoldásában segített, még ötletek is jöttek, amik tökjózanul nem jutottak eszembe, igazi nagy tragédia után viszont nem vált be. Majdnem megölt, és nem érdekelt volna. Utána szenvedhettem amiatt, hogy lemásszak az italról, (semmivel nem könnyebb mint a dohányzást abbahagyni) és kezdeni felállni a tragédia után.
2014. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél könnyíteni a lelkeden, inkább hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Telekom vagy T-mobile számról éred el (fülkéből is) vasárnap kivételével minden nap 9-21 óra között.
2014. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Depressziómra ittam alkoholt.10 évig.Majd rájöttem,hogy a depressziómat maga az alkohol okozza.
2014. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én elvbōl nem ittam eddig, de nem jobb az életem mint a srácoknak a kocsmában akik vedelve hahotáznak.
2014. nov. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!