Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 70A-s melltartót hordok és...

70A-s melltartót hordok és szerintem ez elég kicsi a koromhoz képest. Párom nem panaszkodik, de lehet, hogy csak nem akar megbántani. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is túl kicsi?

Figyelt kérdés
18/L

2014. dec. 14. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet, ennyiből nehéz megmondani. A forma is számít.
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen én is A-s voltam 18 évesen B-s és 20 évesen már C-s késő érő vagy lehet. Nézd meg anyukádnak mekkora van vagy női családtagjaidnak kb akkora lesz neked is. Ha párod nem zavarja akkor tök mindegy :) Viszont a tiéd sokáig szép feszes marad az a lényeg :)
2014. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyumnak is ekkora, nővéremnek viszont kissebb, de Push up-ot hord.. ő mindig beszól, h pici az enyém, de ha visszaszólok, megsértődik XD gondolom ez ilyen családi dolog.. de van egy olyan érzésem, hogy ha csak kicsit is, de 1-2 év alatt még nőni fog valamennyit. De az akkor nem gáz, hogy ilyen kicsi? Mert én abszolute önbizalomhiányos vagyok, az utcára sem merek kilépni felemelt fejjel.. mindig a földet bambulom, mert úgy érzem néznek :/ emiatt nem kellene aggódnom?
2014. dec. 15. 03:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan a kis mellet is szépnek tartják. Amúgy nekem viszonylag későn kezdtek el nőni a melleim, most 21 vagyok, de még mindig nem álltak meg a növekedéseben. Régen jóval kisebb volt, mint a korosztályomnak, most viszont már meglehetősen nagyok, lehet, hogy te is így leszel vele.

A genetika terén azt is kell nézni, hogy nem minden esetben egyezik, hogy kire ütöttek a testvérek. Anyumnak és nekem nagy melleim vannak, a nővéremnek pedig meglehetősen kicsik, pedig ő túlsúlyos.

2014. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira érdekel minket a melleitek mérete, mint titeket a farkunk mérete. :)
2014. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!