Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bűntodatom minden...

Miért van bűntodatom minden étkezés után? Akár milyen kicsi adagról van is szó.

Figyelt kérdés
Van még valaki így vele? :S
2009. nov. 20. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán fogyni szeretnél? Mert attól lehet. Amúgy szerintem nagy baj ha bűntudatod van. Enni kell!!!
2009. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne parázz ezen. Ha normális adagokat eszel és azt amit szeretsz akkor az természetes,és egészséges.Egyél lassan és élvezd az ízeket:)
2009. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretnék fogyni! :)

Viszont már egy-két falat esetleg egy szelet kenyér után bűntudatom van, és szinte egész nap ekörül forognak a gondolataim. :S

2009. nov. 20. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
ha hát akkor a fogyni vágyástól van! (első vagyok)
2009. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől csak rosszabb lesz és még kevésbé sikerül fogyni. Próbáld megbocsátani magadnak valahogy azt, hogy nem figyeltél oda rendesen testedre-lelkedre és túlsúlyossá váltál.

Aztán meg gondold át magadban minden étkezés előtt, hogy ez az étel jó és fogyni szeretnél tőle. ha közben arra gondolsz, hogy minden falattal hízol, akkor úgy is lesz, ezért ennek az ellenkezőjére gondolj.

- nem én találtam ki ezeket, olvastam.

2009. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!