Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy melyik a kedvenc színem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a kérdés elég hülyén hangzik :D de azt mondják, hogy mindenkinek van egy kedvenc színe csak nem vallja be magának. Próbáltam már kideríteni, hogy egy héten minden nap más színű ruhát veszek fel ,de nem tudtam eldönteni ,hogy melyikben éreztem a legjobban magam. Lehet ,hogy ezeket most így furcsa olvasni, de én szükségét érzem annak ,hogy mindenkinek legyen egy "kedvenc színe", mert attól egy picivel mindenki egyedibb lehet.

2014. dec. 25. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedvenc színed, akkor azt tudni fogod.
2014. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen színű a legtöbb amiket te választottál ki megvétel előtt?

A szobádban melyik az a szín amiből a legtöbb van, és te választottad azokat a tárgyakat?

2014. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy attól lesz valaki egyedi, mert van kedvenc színe...én imádom szinte az összes pasztell szint.

Inkább azt tudom kiemelni, hogy melyiket utálom, az pedig a lila :)

2014. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Barna... nem, a kék!
2014. dec. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kifejezetten EGY kedvenc színnek lennie. Nekem pl. több szín is tetszik vagy inkább azt mondanám, hogy kevés szín van ami nem tetszik

Ezekkel a színekkel próbálom körülvenni magamat, mert ezek mellett érzem jól magam. És gondolj bele, hogy ha sok szín tetszik, akkor nagyobb a variálhatósági lehetőség is.

2014. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cukimuki0131 válasza:

Régen kicsit én is így voltam vele :)

Mostmár nem annyira érdekel :D

Itt egy remek quiz amivel kiderítheted,hátha segít!! :

[link]

2015. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok színű ruhadarabom volt/van, megnéztem, hogy melyik színben erzem magam a legjobban, melyik színben szep a testtartásom, es nem görnyedt. Ez a narancssárga volt. Olyan jol erzem magam abban a színben, kiegyensúlyozottnak, es magabiztosabbnak erzem magam benne.
2019. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha választanod kellene egy színt és a többi közül azt választod akkor valószínűleg megvan a nyerő.
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a teszten fekete jött ki és valóban ez a kedvenc színem!!! (=


Egyébként milyen színű ruhákat szoktál gyakrán viselni?

Milyen színűek a bútoraid, a szobád fala, a kiegészítőid?


Egyébként sok embernek nincs kedvenc színe, nem muszáj, hogy legyen. :D

2020. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!