Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a kedvenc és legkevésbé...

Mi a kedvenc és legkevésbé kedvenc hónapotok?

Figyelt kérdés

Kedvenc: április. Imádom a tavaszt, de az április mindközül a legszebb. Virágillat, színes virágok, felmelegedés, új kezdet, egyre melegebb napok.


Legkevésbé kedvenc: november. Eső, hideg, halálhangulat, hulló levelek, köd, a tudat, hogy közeledik a hosszú, nyomasztó tél. Az advent még nincs itt.


Köszönet mindenkinek aki leírja (és megindokolja a véleményét)! :)



#hónap #kedvenc hónap #legkevésbé kedvenc hónap
2014. nov. 23. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont az mint neked. :D bár a januárt is utálom....
2014. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a januárt :) Az ünnepek végetértek, kezdődik a munka megint és a tavasz még nincs a láthatáron sem.
2014. nov. 23. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még nem nagyon gondolkodtam. De ha egyet kéne mondani, amit a legkevésbé szeretek, talán a február lenne az, vagy a március. Se nem zöld tavasz, se nem nyugodt tél, hanem olvadt latyak minden (senki ne mondja nekem azt, hogy márciusban már tavasz van, mert az utóbbi évek nem ezt mutatták).


Igazából a legtöbb hónapban meg tudom látni a szépet. A novemberrel sincs annyira bajom, bár nem tartozik a legkellemesebbek közé. De ilyenkor is lehet még kirándulni, meg a ködnek is megvan a maga hangulata. Csak ne arról szóljon az év fele, mint Londonban :D



Kedvenc: júni-júli.

2014. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 23. 14:59
 5/6 anonim válasza:

május a kedvenc hónapom miért? az iskoláához kötődik akkor már jó idő volt nem nagyon kellett semmit csinálni de mégis beszélgethettem minden osztálytársammal :) még a júniust is szeretem


amit utálok az a november se hó se jóidő tavasz még sehol, de az egész télről megvana véleményem de ha hó van meg karácsony akkor szeretem :)

2014. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

legjobb: október, május

még/már nincs dögmeleg, de túl hideg se, lehet pólóban, blézerben rohangászni, nem kell úgy kinézni 8 pulcsiban és két kabátban mint egy michlein figura.


legrosszabb: január-február

az ünnepi időszaknak vége, már semmi hangulat nincs, de még hideg van, nem süt a nap, nem lehet közlekedni, minden tiszta latyak.

2014. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!