Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakinek nincs jó hangja...

Ha valakinek nincs jó hangja alapból, van rá esély hogy valahogyan kialakuljon, kialakitson?

Figyelt kérdés
Gitározni tanulok és zavar hogy nem tudok énekelni és gondoltam hogy lehet rajta talán segiteni ....

2014. dec. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen... a zenetanárnőm mesélte, hogy kórust vezetett egy iskolában, és volt egy fiú, aki jelentkezett, de annyira rosszul énekelt, hogy megkérte, jöjjön tovább kórusra, de ne énekeljen hangosan, csak magában. Sokat javult a hangja,nem tudom mennyi idő után,de eljutott odáig, hogy a tanárnő megengedte neki, hogy énekeljen, mert ment neki elég jól.
2014. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Különböző technikákat elleshetsz innen-onnan (főleg tanártól), de siker esetén sem leszel egy Pavarotti. Viszont arra elég lehet, hogy mondjuk egy kisebb baráti körben is merj énekelni komolyabban.
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen :)
2014. dec. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!