Milyen a hangom?

Figyelt kérdés

Sosem tanultam énekelni és ráadásul beteg is voltam mikor a felvétel készült mégis érdekel van e lehetőség a hangom képzésére vagy jobb ha elfelejtem...

Vélemény???

https://www.youtube.com/watch?v=aTUsImg_DKU



2014. dec. 30. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak írd le a szöveget egy papírra.
2014. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy hallom, hogy képzetlen és hamiskás eléggé, de marha jó lenne, ha foglalkoznál vele ;)
2014. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hangoddal semmi baj nem lenne, ha nem lenne ennyire hamis. A másik gond az, hogy nem tudod, hogyan énekelj.
2014. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 2xSü ***** válasza:
Olyan, mintha nyers tojást ennék liszttel. Nem túl finom. De akár lehetne belőle jó süteményt is sütni. De ez így még csak nyers tojás liszttel.
2014. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, mostanra meg már a kérdező el is távolította... Kitudja miről maradtam le.
2014. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondtuk, hogy gáz, egyáltalán csak nem ért meg arra, hogy hallgassuk, de az alap teljesen jó
2014. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 2xSü ***** válasza:

Ha afféle csalódottság miatt távolítottad el a felvételt, akkor meg kell jegyeznem, hogy kétféle módon lehet rosszul értékelni önmagadat. Az is probléma – illetve problémához vezethet – ha valaki többre értékeli magát, mint ami. De az ugyanúgy hiba, ha valaki kevesebbre értékeli magát, mint ami.


Célszerű foglalkoznod az énekléssel, ha van rá kedved és időd. Viszont célszerű keresni egy énektanárt, ő pontosan tudni fogja, hogy min kell változtatnod és hogyan kell változtatnod, hogy igazán profi legyél.

2014. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért szedtem le mert megbántam hogy feltettem nem bízom én ennyire magamban szinte soha csak volt egy bátrabb pillanatom
2015. febr. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!