Hogy Ne aludjak el?

Figyelt kérdés

Ma megyek legjobb baratnomhoz szilveszterre.Es nem szeretnek haza jonni hogy almos vagyok vagy ott elaludni.Mostanaba fent vagyok 23:30-ig kb. Tegnap negyed egyik.Ma 10-kor keltem.Mit tegyek h ne legyek almos.13/L.

Kizarva a kave ugye az energiaital delutan nem tudok aludni.


2014. dec. 31. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludj el. Úgysem számíthatsz semmi olyan különleges élményre, amit majd unokáidnak mesélhetnél erről a szilveszter éjszakáról.
2014. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aludj délután.
2014. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt tanácsolom el se menj, maradj otthon. Ott jobb.
2014. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

De rossz indulatú megjegyzések... Ezért tart itt az ország, és a társadalom, aki véleményt vagy segítséget kér, le kell nézni, hőt legjobb, ha el se megy otthonról.

Szégyelljétek magatokat. Mások leszólása, pláne poénból, már nem divat.

Szerintem menj el, sok kóla, kávé, megteszi hatását. Ha le tudsz pihenni előtte legalább egy órára az jó lenne. De semmi gond se lesz, hiszen 10 órási kelléssel bírni fogod szerintem.

2014. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem, kedves 4. válaszoló, nem azért tart itt az ország, hanem mert olyanok, mint te, egy 13 éves lányt arra biztatsz, hogy kólázzon (és ez még bele is fér), meg hogy kávézzon. Valószínű, hogy az ő 13 éves szervezetének arra van szüksége, hogy kávét igyon. Szerintem egy olyas valakinek, aki alig tud fennmaradni saját akaratából hajnali 1-ig, az ne kávézzon, hanem aludjon, és várjon ezzel a kávézós, kólázós, bulizós időszakkal még 3-4 évet. Felnőtt korában bőven lesz része kávézásban, bőven lesz lehetősége bepótolni majd amikor reggel 6-kor kel kelnie. Egy egész élet még előtte áll, amit valószínű végig kell kávéznia, fölösleges már mos elkezdenie. Nincs szüksége kávéra egy 13 éves lánynak, ennyi erővel szoktasd rá az alkoholra meg a dohányzásra is, ha esetleg nem érezné jól magát hajnali fél kettőkor, az a 13 éves lány, akinek nagyon erre van szüksége...
2014. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Úgyhogy #4 te vagy a rosszindulatú, de még álszent is vagy. Magadat állítod be jónak, amikor olyanokat mondasz neki, ami egyáltalán nem jó. Nem csoda hogy annyi hülyegyerek van, ha ilyen ostoba, rosszindulatú szüleik vannak, mint te. És a legrosszabb az egészben, hogy még nem is túloztam, tehát még nagyon vissza se szólhatsz, mert tudod hogy igazam van.
2014. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen miért ne mehetne el szilveszterezni?

Évente egyszer elmehet. Nem szokott rendszeresen elmenni, hiszen nem birja az éjszakázást. Az hogy elmegy ,( szülei bitos megnézték hova) az nem gond.

Nektek nem kell álszentnek lennetek, hogy 13 évesen még kólát se ihat. Ezt ha komolyan gondoljátok veletek van a gond.

2014. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A kóla egy káros dolog. Képzeld el mi lenne, ha egy ember annyiszor inna meg fél liter kólát, ahányszor elszív egy szál cigit. Hát hamar meghalna. És most tekintsünk el attól a ténytől, hatalmas mennyiség, tekintsünk el attól, hogy lehetetlen lenne meginni akkora mennyiséget, hanem szimplán a káros hatását vegyük. Csak azt vegyük, hogy vajon az a sok cukor, az a sok koffein, az a sok édesítőszer, aroma, ízesítő, tartósítőszer, amit beleömlesztenek, amiből gyakorlatilag áll az egész lötty, az mennyire káros lehet. Elmondom, hogy 1 pohár kóla van olyan káros, mint egy szál cigi. Egy természetes dolog nincs abban a keverék ízesített szarban, még a színe is fekete. Egy ember aki nem ismeri, méregnek gondolhatja, fekete ital... alapból az életellenességet sugallja. És kiderül, hogy az is. A csontfog, ami egy egészséges felnőtt embernek van 24 óra alatt szinte feloldódik a kólában, arról ne is beszéljünk, hogy mennyi cukor van benne, ami hizlal, ráadásul nincs is jó íze. Ahányszor kóláztam régebben, mindig rosszul voltam tőle, fájt a hasam, izzadtam, minden bajom volt. SOKKAL károsabb, mint a cigaretta. Mert aki láncdohányos, az elélhet 90 éves koráig, de aki folyamat kólán él, az elég hamar meghal, elég hamar kimerül a szervezete. Tehát aki kólázik, annak jusson eszébe, hogy károsabb dolgot csinál, mintha dohányozna. Csak ez a kóla akkor üzlet egyesek számára, hogy inkább eltitkolják a káros hatását. Ugyan ez volt régebben a dohányzással. Senki sem tudta még anno (pl 60-70 évvel ezelőtt), hogy káros is lehet. Most már figyelmeztetik a dobozon, hogy halált is okozhat! A kólával ugyan ez a helyzet. Engedik, hogy igyák a gyerekek, csak azt nem veszik figyelembe, hogy károsabb mint a dohányzás, és a tudatlan szülők hagyják, hogy megigya a gyerekük.


És ezek után a kávéról ne is beszéljünk, ami hat 1 órán keresztül, jól megdobogtatja a szívet, utána meg olyan gyenge leszel, hogy menni is alig tudsz. Igen, használ a kávé... 1 óráig. Utána rosszabbul leszel, mintha meg sem ittad volna. Óvakodni kell mind a kólától, mind a kávétól, mind az alkoholtól. Aki úgy tud csak szórakozni, úgy tudja csak jól érezni magát, hogy ilyeneket iszik, az inkább el sem menjen bulizni. Jobban jár vele, sokkal jobban.

2014. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"13 évesen miért ne mehetne el szilveszterezni?"


Menjen. De ha ő szenved az álmosságtól, mert még nem bírja a sokáig való fent létet, akkor inkább hagyja fenébe.

2014. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi:) Fent maradtam fel 2-ig:)
2015. jan. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!