Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy aludjak el a barátom...

Hogy aludjak el a barátom mellett? Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és most hétvégén fogok másodszor a barátommal aludni...Mikor először vele aludtam az nagyon jó volt, de elaludni is alig tudtam és állandóan felébredtem...Túl boldog voltam ahhoz, hogy aludni tudjak vagy nem is tudom. Tudom, hogy hülyén hangzik, de olyan érzés volt mintha rengeteg pillangó repkedett volna a mellkasomban....xD És ettől nem tudtam aludni. Zavart, hogy állandóan felébredek és nagyon nehezen tudok csak elaludni az izgatottságtól...xD Legszívesebben állandóan felkeltettem volna, hogy foglalkozzon már velem és ne aludjon...Tudom, ez nagyon gyerekes, de én ilyen vagyok. Van valami ötletetek, hogy hogyan nyugtassam le magam? Szeretném átaludni az éjszakát...
2010. júl. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
az előtte levő estén ne aludj sokat
2010. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Ízéljetek addig, amíg olyan fáradtak nem lesztek, hogy a szemeteket sem tudjátok nyitva tartani.
2010. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
jaajj ez olyan édes :) akkor ne aludj, bújj oda hozzá és élvezd ahogy szuszog :)
2010. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Én ha nem tudok aludni, és ő alszik, csak hozzábújok, és nézem ahogyan alszik.

Olyan ariii:

2010. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
vegyél be egy xanaxot
2010. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Na persze xanax.egy 16 évesnek. Rá lehet ám szokni. De ha lehet akkor ne.Egytől mondjuk nem lesz bajod..

Lazíts, hallgassatok zenét, menjetek el előtte egy nagyot sétálni de komolyan.

2010. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
na asszem szerelmes vagy! akkor végülis akár szexelhettek is nem? attól biztos megnyugszol :)
2010. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

bújj hozzá, öleld át, és nézd ahogy alszik :D

félóránál tovább úgyse fogod bírni, és bealszol te is, nyugi :D

2010. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!