Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzelmi intelligenciám a...

Az érzelmi intelligenciám a 15-öt súrolja egy teszt szerint. Az miért rossz nekem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

helló

azt írja tényleg, hogy autistáknak van ilyen kevés, de ahhoz magas rendszerező intelligencia kell, viszont én arra gondoltam ezzel kapcsolatban, hogy akinek nagyon alacsony az érzelmi intelligenciája, az nagy valószínűség szerint nem olyan megértő, nem olyan figyelmes embertársaival, azaz inkább saját maga érdekli, másokkal nem túlságosan törődve. Ez nem az egyén hibája teljes mértékben, mert vannak befolyásoló tényezők, de ha megérti és akar, akkor tud változtatni.(az állításokból kiindulva jó pár erre hagy következtetni, de hangsúlyozom, nem konkrétan ezt határozza az érzelmi intelligencia, hogy ki jó és ki rossz, ugyanúgy a rendszerező intelligencia teszteredményből is lehet ilyesmire asszociálni)

én is kitöltöttem a teszteket egyébként.

EQ : 68

SQ : 73

nem akartam senkit megsérteni, ez csak vélemény.

üdv

25/F

2010. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok, hogy miért töltitek ki azt a tesztet, akkor az befolyásolja az eredményt. Ez okozhatja az extrém negatív pontszámokat.
2010. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem 41 lett, őszintén töltöttem ki. Amúgy gáz vagyok.
2010. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Összegezve:

Neked nem rossz, ha alacsony az EQ-d, de másoknak annál inkább. :D

2010. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha agresszív is vagy hozzá, akkor rossz a környezetednek, meg akkor neked is, mert az folyamatos stressz.
2010. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Esetleg Aspergeres vagy.. Nekik 20körül vagy az alatt jön ki. Amúgy az nem rossz, csak annyit jelent h az átlagtól kevésbé vagy empatikus
2011. jan. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Pinocchio válasza:
Nekem EQ-ra 29 jött ki,SQ-ra meg 51."Az miért rossz nekem?":gondolom nem akarsz egyedül maradni életed végéig.
2011. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Pinocchio válasza:
Bár mondjuk ezeket a teszteket nem kell annyira készpénznek venni.
2011. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!