Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám leküzdeni a...

Hogy tudnám leküzdeni a klausztrofóbiámat?

Figyelt kérdés

Tömegiszonyom is van, valószínűleg ebből kifolyólag.

Szeretnék ezen változtatni, egyrészt mert rossz érzés, másrészt meg kellemetlen a többi ember előtt és sokmindenből kimaradok miatta.



2015. jan. 3. 00:15
 1/3 Uzumatyi válasza:
Szépen fokozatosan kell megszokni hogy másokkal beszélgetsz,de főlleg olyan társaságba menj akik a te stílusod,van pár ilyen ismerősöm,de én főképp ANime-sek között érzem jól magam! :) Ha ez segít: Nekem régen tér iszonyom volt,magasan féltem de szeretek magasra mászni,és egyszer Balaton on magas toronyba felmentem,és addig néztem le meg szoktam meg amíg le nem győztem,azóta bátrabb vagyok :)
2015. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Uzumatyi válasza:
Szépen fokozatosan kell megszokni hogy másokkal beszélgetsz,de főleg olyan társaságba menj akik a te stílusod,van pár ilyen ismerősöm,de én főképp Anime-sek között érzem jól magam! :) Ha ez segít: Nekem régen tér iszonyom volt,magasan féltem de szeretek magasra mászni,és egyszer Balaton magas toronyba felmentem,és addig néztem le meg szoktam meg amíg le nem győztem,azóta bátrabb vagyok :)
2015. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szépen lassan le kell küzdeni ezt és nem azt mondom hogy elmúlik de tuti sokkal jobb lesz. Ha meg nagyon para lenné esetleg akkor kérdezz egy olyan embert aki ért is hozzá :)
2015. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!