Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy jobban...

Miért van az, hogy jobban szeretem az éjszakát mint a nappalt? A napfény nyomaszt. Olyan hivalkodó. Az éjszakát sokkal otthonosabbnak érzem és megnyugtatóbb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem. Azért nem is alszok éjszaka:) hajnalban szoktam pár órát. Már igen kezdek ettől zombisodni, de éjjel érzem jól magam. Te is éjjeli bagoly típus vagy:)
2010. febr. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert vámpír vagy!
2010. febr. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokkal jobban szeretem az éjszakát!!!
2010. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már azt hittem, hogy a kérdés végén az vár, hogy: vajon vámpír vagyok? De komolyan... xD

Amúgy én is jobban szeretem az éjszakát, olyan jókat alszok... :D


15/F

2010. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:D

Örülök neki, hogy nem vagyok egyedül, de mégis sokan furcsállják. :/

Mégis miért van ez?

Valami lelki háttere csak lehet, nem?

Mert amúgy néha kénytelen vagyok a szervezetemmel kompromisszumot kötni, mert egyébként nem lenne szabad éjszakáznom... és éjszaka pihentetőbb aludnom...

2010. febr. 5. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van.
2010. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tuti, hogy vámpír vagy.
2010. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így van,jobb az éjszaka.Minden nyugodtabb,csendesebb,alig hallok kocsikat.Szeretek fáradt lenni,olyan kellemes érzés,és minél fáradtabb vagy annál jobban esik lefeküdni^^

Nagyon durva éjszakás vagyok,nyári szüneteim felét végigaludtam,mert reggel nyolckor mentem lefeküdni és délután ötkor keltem fel.Iskola időben is gyakran csinálom hogy két óra után megyek lefeküdni,de ez már sajnos nem szándékos,egyszerűen nem bírok hajnali egy előtt elaludni.

2010. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vérfarkas vagy!!!! :-DDD
2010. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!