Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha mindenkivel ugyanolyan...

Baj, ha mindenkivel ugyanolyan lennék?

Figyelt kérdés
Egyik volt barátnőm,azt mondja,hogy én mindenkivel ugyanolyan vagyok...pedig nem is...de mi van ha tényleg igaza van,csak én nem veszem észre??? baj lenne ha mindenkivel ugyanolyan lennék?
2015. jan. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Én úgy gondolom, hogy mivel jó vagyok, ezért mindenkivel jó vagyok. Kivéve aki nem érdemli meg. Amúgy meg, ha valaki rossz, akkor nem baj ha nem vagy vele jó. De ha 2 jó ember közül az egyiket megkülönböztetik a másiktól, az már rasszizmus. Mindegy, hogy a kinézete, vagy a hangja, vagy akármi más miatt különböztetik meg. Tehát ha a barátnőd az egyik illetővel kedves, a másikkal meg nem, pedig nem szolgált rá, akkor a barátnőd rasszista.
2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!