Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostanában túlérzékeny vagyok. Nem telik úgy el egy nap hogy ne sírjak, szinte már bármilyen romantikus dolgom bőgni tudok, annyira vágyok a szerelemre... Sokszor direkt siratom magam, mert jó érzés...

Nagy valószínűséggel sosem fogom megtalálni azt az illetőt, akivel teljes szerelmi életet élhetek. Most gondolom azt szűrtétek le ezekből a sorokból, hogy csak egy siránkozó vagyok, de ez tényleg így van, nem fogom megtalálni Őt. Most nagyjából megpróbálom pontokba, külön szedni a dolgaimat, hogy érthetőbb legyen a mondanivalóm:

1. pont:

Tudom, hogy ez ellenszenves tulajdonság, de a belső mellett számomra nagyon fontos a külső is. Nem tehetek róla, aki külsőre nem tudja bennem beizzítani a "tüzet", azzal úgy vagyok, hogy inkább meg se próbálom, mert az nem az lesz amire én vágyok. Én a "mindent elsöprő szerelemre vágyok", nem tudom, hogy ez létezik-e egyáltalán...

2. pont:

Amit még nem mondtam (ezzel még nagyobb ellenszenvet fogok kelteni), hogy biszexuális vagyok. Szexuálisan tudok mindkét nemmel lenni, de viszont érzelmileg sokkal közelebb állok a fiúkhoz, csakis velük tudnám elképzelni azt a "mindent elsöprő szerelmet". A probléma ott kezdődik, hogy senki sem tudja rólam, hogy bi vagyok, nem merem elmondani senkinek, nem is tervezem ezt felfedni a családom, vagy a barátaim előtt. Mint ahogy előbb is mondtam, (ha rossz dolog, ha nem), nekem nagyon számít a külső. Próbálok a környékemen ismerkedni meleg férfiakkal, de egyik sem érte el azt, amire én vágyok. Sokszor elgondolkoztam ezen, lehet, hogy túl nagyok az igényeim, de nem tudok tenni ellene, tudom, hogy nem lennék mellettük boldog...

3. Pont

Ami még nagyon nyomasztja a szívemet a gyerek téma. Csak férfi mellett tudnék teljesen boldog lenni, de én a későbbiekben nagyon szeretnék gyereket... Lehet, hogy ez furán hangzik, egy 20 évestől, de tényleg nagyon bánt ez, hogy ha a férfiak mellett döntök nem lehet gyerekem...

4. Pont

Van egy lány, akivel már gyermekkorom óta "kerülgetjük" egymást. Ő volt a legelső szerelmem, nagyon nagy hatással volt rám kiskoromban. Ez mostanra megváltozott, mivel időközben rájöttem, hogy biszex vagyok. Ezzel a lánnyal érdekes módon (mindig elcsodálkozok ezen), sosem történt köztünk semmi, még egy csók se, pedig tudom, hogy én is ugyanolyan hatással voltam/vagyok rá, mint ő rám. Ő az egyetlen lány, aki mellett boldog tudnék lenni, de nem 100%-osan. Nem tudnék kiteljesedni, mivel nem lenne meg a "mindent elsöprő szerelem"... De lehetne gyerekem, és ez sokat dob ezen az egészen... Viszont nem akarom őt megbántani, mert nagyon közel áll hozzám...

Szóval a kérdésem a következő: Szerintetek válasszam azt az lányt, aki mellett eltudnám képzelni a jövőmet, de viszont nem lennék mellette teljesen boldog, vagy várjak még a "mindent elsöprő szerelemre" egy férfi személyében??



2015. jan. 6. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
így ez nem fog működni. hozzon is meg ne is, jöjjön is meg ne is, fiú legyen is meg ne is... keress egy transzit.
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egy ilyen döntésre a választ nem itt fogod megtalálni.

De én a helyedben inkább várnék hisz elég nagy szívás lenne hogy úgy éled le az életedet hogy nem vagy teljesen boldog. Bár az más kérdés hogy az életben nagyon nehéz megtalálni a teljes boldogságot....

Nagyon nehéz helyzetben lehetsz.

Szerintem ezt a dolgot fontold meg de ne sokáig mert lehet hogy majd azt is elveszted amid eddig van ........

2015. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

pedig tök egyszerű.

1 az nem igaz hogy nem fogod megtalálni, ha ezt sulykolod magadba akkor mindenkiben fogsz kivetnivalót találni.

2 mindenkinek fontos a külső, az az amivel meg tudja fogni egy ember a másikat

3 szerintem nem vagy biszexuális, első szerelmed csaj volt, fiatalabb korodban amikor még nagyon tombolnak a hormonok, szexuálisan kiforratlan egy ember, azt oké elhiszem hogy el tudod képzelni hogy csajjal is együtt vagy, DE ha azt érzed hogy csak férfival tudnál igazán boldog lenni akkor mégiscsak nagyrészt pasikhoz vonzódsz, csak fiatalabbkorban az a kép alakult ki benned hogy nem, de most hogy testileg és szellemileg érettebb vagy már érzed mit is akarsz valójában.

egy olyan pasit keress aki a romantikusabb fajtából való, benne meg tudod találni azt is amit esetleg egy csajban szeretnél, meg tudod vele beszélni minden gondod bajod, megért segít ha tud, nem pedig bunkó pasis válaszokat ad. De mégis férfi és őszintén szeretne. csak légy nyitott, és elérhető

2015. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!