Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak tizenhatodik szülinapjára?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam egy whiskyt(dísznek is jó) ,nyakláncot,ajándék utalványt..de nem sokra jutottam. Szerintetek?

2015. jan. 8. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Dísznek a whisky nem jó, főleg egy 16 évesnek, maximum az üveg. :D

Valami tartósabbat nézz, ne ilyen "elpusztíthatót". Amiről minden nap eszébe jutsz. A piát csak legurítja, jól bebaszik és átalszik egy éjszakát valamelyik gödörben.

2015. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fjjj válasza:
Ha már régebb óta együtt vagytok vehetsz neki karkötőt vagy valamiféle ékszert.
2015. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki: Márai Sándor: Füveskönyvét, nem regény, nem kell megijedni tőle, de életre szóló okos,bölcs tanácsokat tartalmaz. Vagy valamilyen más könyvet is vehetsz neki, attól függ, mi érdekli. Ha mondjuk állatorvos akar majd lenni, akkor egy állatokkal foglalkozó könyvet, ha a repülés érdekli, akkor egy azzal foglalkozó valamilyen képeskönyvet, vagy egy évre szóló előfizetést valamilyen ilyen témájú (vagy ami őt érdekli) folyóiratra. Nézd meg a google-ban.
2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ad neki magadat.
2015. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ambrus Péterr válasza:

Szia! Ha már komolyabb a dolog, és nem csak pár hónapja vagytok együtt akkor én ezt az oldalt ajánlom. Én innen rendeltem ajándékot szerelmemnek, a 3. évfordulónkra! :) Nagyon tetszett neki, azóta is kint van a falon!

[link]

2015. jan. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!