Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen telefont vegyek? Mit...

Milyen telefont vegyek? Mit vegyek anyumnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

A teló: max.: 25-35 000 Ft. értékben. Ha lehet inkább érintőképernyős, olyan kéne amire zenéket is tudok tölteni, mert akkor nem vennék mp4-et. Eddig samsung-om volt de talán de csak nagyon talán kipróbálnám a nokiát is . Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye melyik a legjobb. Nézegettem honlapokat de nem találtam olyat ami igazán megtetszett volna.

Anyum 44 éves lesz és nem tudom mit vegyek neki. Bika a horoszkópja, gondoltam hogy nyakláncot veszek neki ezüstöt de nem tudom mennyibe kerül, szóval várom a további ötleteket is!


2011. máj. 2. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

telefont: LG GT400 viewty smile, ez roh*dt jó

Anyunak:sminkkészlet, rúzskészlet, sál, esernyő, karóra, falióra, ékszer, nyaklánc, karkötő, táska, mobil tartó, bőrkesztyű, díszpárna, ajándék díszcsomag, bonsai fa, USB pendrive figurák, vizes lábmasszázs gép, kenyérpirító, robot porszívógép, tojásfőző gép, eszpresszó gép, automata állatetető, digitális mérleg, edénykészlet, pohárkészlet, dísz szappanok, dísz gyertyák, ajándék receptkönyv, fali kép/portré, faliszőnyegek,Csokor:Édesség+virág,elektromos képkeret, fényképalbum

H2O MOP X5 -öt az is jó.

2011. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!