Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te megtudod mondani, hogy...

Te megtudod mondani, hogy valaki miért szimpatikus neked vagy miért nem az?

Figyelt kérdés

Tehát, oké, vegyük azt, nem bunkó, nem lekezelő, hanem jófej és szimpatikusak a megnyilvánulásai..


de miért van az, hogy mondjuk egy számomra bunkó embernek szimpatikus egy számomra ugyancsak bunkó alak.. Magyarul azt mondom, hogy az, hogy valaki bunkó nem jelenti azt, hogy nem lesz senkinek sem szimpatikus


szóval, meg lehet egyáltalán ezt fogalmazni, neked mitől szimpatikus valaki?


f



2015. jan. 15. 22:15
 1/5 anonim válasza:

hát mindenkinek mástól

szerintem ha van benne valami olyan tulajdonság, ami esetleg benned is van, vagy szeretnéd hogy lenne, akkor jobban szimpatizálsz valakivel

de ennek keresztbe tehet akármi szerintem

2015. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekemi is, ahogy mindenki másnak is azért lesz valaki szimpatikus, mert olyan jellemmel, tulajdonságokkal, vagy magatartással bír, ami tetszik valamilyen formában, esetleg tudok vele azonosulni. Ha a számodra bunkónak egy másik bunkó szimpi, az csak azért lehet, mert más jellemzőket preferáltok. Sokaknak sajnos a bunkóság dominanciaként jelenik meg, így a bunkók sokaknak szimpatikusak (persze, amég a bunkóság nem ellenük irányul).
2015. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl. abszolút nem szimpatikus, ha csak töri a saját anyanyelvét. Főleg, ha azt is látom, hogy csak lustaságból ilyen.
2015. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az arc is döntő. Van olyan, hogy szimpatikusnak találod valakinek az arcát. Báris nálam van ilyen. Az már más tészta, hogy amikor megismered és kiderül hogy nem jó fej...akkor már nem olyan szimpi:D Összességében nekem akkor szimpatikus valaki, ha az arca az számomra, ha kedvesnek találom, ha sokszor egyezik a véleményünk, ha valamiben egyezik az ízlésünk stb.:)
2015. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 julcsyka89 válasza:
Mostanában nekem egy szinkronszínész hangja vált nekem szimpatikussá,azért mert jó hallgatni :)
2019. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!