Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem (ha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem (ha lehet szerelemnek mondani) inkább, csak nagyon szimpatikus egy külföldi sztár. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítséget kérek szépen,nem csúnya megjegyzéseket!!


Lehet valaha valami is??


(Szerintem..lehet,hogy csak nagyon szeretném,de lehetséges.. hisz az a híresség is ember.De én a ti tanácsitokra vagyok kíváncsi,a segítségeteket kérem.)


2009. jan. 2. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Esélytelen, normál körülmények közt ezt vulgárisabban fejeztem volna ki, de nem akarok most bunkó lenni. Egyszerűen felejtsd el, szerezz egy normális nőt. Elérhető közelségben, és lehetőleg ne hasonlítson az illető hölgyre akibe belezúgtál. Ennél jobbat nem tudok mondani. Persze ő is csak egy ember...csak egy ember másik országban másik kultúrában másik életmóddal. Te döntesz, de szerintem neked egy rendes, helyes lányra van szükséged aki elérhető közelségben van és viszont szeret.
2009. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nőj fel... Hány éves vagy? Lány, ugye?
2009. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
ja tényleg arra nem is gondoltam, hogy esetleg lány vagy. Ez esetben az előző kommentemben cseréld fel a nemeket és kb ugyanott tartunk :D (első hozzászló) am (17/f)
2009. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
el fog múlni nyugi.ADDIG SZENVEDSZ.én is szenvedek emiatt jaj de rég.tudom hogy marhaság de az érzéseinek senki se parancsolhat.
2009. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Az érzéseknek parancsolni és szeretethiányban élni egy kicsit más.
2009. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
De gyerek vagy még! :) Felejtsd el! Esélytelen...
2009. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
érezni csak olyan iránt lehet akit ismersz, legalább félig-meddig. ne keverd össze az érzés és a vonzalom fogalmát...menny el partyzni, ismerkedj, és kezdj el érezni...
2009. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem is ismered azt a külföldi sztárt, ezért igen jó eséllyel egy illúzióba vagy szerelmes.

Nőj fel és szeress egy valódi embert.

Egyébként az esélyed egész konkrétan 0%.

2009. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen, abszolút esélytelen. semmiképp ne pazarold az idődet és az energiádat az esetleges felkutatására, levélírkálásra, róla való álmodozásra. ezt az energiát fordítsd inkább a barátaidra, sportra, nyelvtanulásra. jobban jársz.

ez ilyen "sztár" naponta millió hozzád hasonló lánytól kap ostromló üzeneteket, vszeg rohadtul unja, és nem fogod a legkevésbé sem felkelteni vele a figyelmét. ezek hiába hangoztatják, mennyire imdáják a közönséget, vjában elegük van belőlük.

én is voltam "szerelmes" sztárba 12 éves koromban, de aztán elmúlt gyorsan. nálad is el fog.

2009. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne is reménykedj! Sajnos ez van!
2009. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!