Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen padlón vagyok, már...

Teljesen padlón vagyok, már nem tudom mit tegyek, egyszerűen az lenne a legjobb, ha megölhatném magam, de még ezt sem tehetem meg!?

Figyelt kérdés
A legjobb barátaim ellenemfordultak,kibeszélnek és szarnak a fejemre.A családom romokban.Apám minden nap totálrészegen jön haza,nekünk kell rá vigyázni,mert gyakorlatilag volt már olyan,hogy majdnem a hányásába fulldadt meg.Anyám teljesen depressziós,de próbálja magát erősnek mutatni és nem mond el semmit,pedig tudja,hogy gyakorlatilag miatta csinálok mindent.Anyukám ápolja nagypapámat is,ami miatt apám folyton ordibál vele.Az osztályba pedig totál ki vagyok közösítve.Ha tehetném komolyan megölném magam,de anyám miatt nem tehetem,mert abba belebetegedne.Egyszer már próbálkoztam öngyilkosággal,de nem jött össze,és akkor láttam rajta mennyire összertört miattam.Fogalmam nincs mit tegyek,nincsenek barátaim,az apámmal rettenetes a viszonyom,anyámnak minden este hallom a sírását és ez már megörít.

2015. jan. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Megértem nehéz lehet.De erőnek kell maradnod anyukád és magad miatt is.Tudom néha semmi értelme sem lenne folytatni,de valahogy próbálj meg kitartani,jöhetnek még szebb idők is.
2015. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon, eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.


Kérd egy felnőtt segítségét: tanárod, iskolai szoc. munkás, iskolapszichológus. A gyermekjóléti szolgálatnál van ingyen igénybe vehető pszichológus. Beszélj a problémádról valakivel!!!

2015. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

imádkozz. gondolj arra hogy jobb lesz es jobb lesz. olvasd el a Rhonda Byrne :Titok c.konyvet,


es amikor arra gondolsz hogy ongyilkos szeretnel lenni , godolj arra hogy a beteg emberek azert kuzdenek nap mint np hogy elhessenek..

2015. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszek a barátod.
2015. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lépj le otthonról. Tényleg!

Ne törődj senkivel. Ha anyád törődne veled, akkor lelépett volna veld, de nem. Úgyhogy hagy őket és mentsd meg magad!

2015. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szükség van rád,segíts anyádnak.A nagyapáddal.

A barátaid meg akkor nem is voltak a barátaid igazán,nem veszteség.

Ha lelépsz ,jobban meg fogod bánni,mint ha nem.Szerintem.

Ne hagyd egyedül anyukád,ha sír este,ketten könnyebb sírni is.

2015. febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos, se ne menj el otthonról azzal pont olyan önző lennél mint a barátaid. Anyád meg nem megy el apád mellől mert a szíve mélyén még szereti. Én nekem sokkal könnyebb dolgaim vannak de néha ezek is nehezek de én hiszek Istenben és sokat imádkozok, gyülekezetbe (templomba) járok és vannak ott barátaim sokkal jobbak mint a suliban mert azok csak addig a barátaid míg nem rontod mellettük az összképüket meg az ego-jukat. Én ugy hiszem mert a bilia ezt irja ,hogy egyetlen tökéletes és hűséges barát van az Jézus és tényleg így van. Imádkozni fogok érted és a családodért is főleg az apádért beszélgess vele mikor nem lesz részeg, hogy mi baja van vagy megver... vagy meghatódik és lelkileg is tudsz segiteni rajta. Ha kedved van beszélgetni szívesen segítek neked, hogy beszélgetek veled az email címem: suranyikristof@freemail.hu
2015. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!