Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ítéljetek el! Normális vagyok...

Ítéljetek el! Normális vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok kisebb koromban nem néztem ,de pár éve a megszállotjuk lettem a gyilkólászos filmeknek. Kizárólag Véres témában nézek filmeket és sorozatokat.

A fejem is tele van hasonlóan szörnyű gondolatokkal. Egyszerüen megigézett az a szadizmus és bél kiontás amitt a tv-be láttam. A családommal együtt szoktuk nézni ebben a témában a sorozatokat ,de szerintem csak bennem idézet elö ilyen gondolatokat. Mivel viszonylag szelid és kedves vagyok ezért ez az egész nagyon megilyesztett. Örömmel elmennék pszhiologushoz is ha kell ,de mondjátok meg ti Beteg ember vagyok és orvosra szorulok?



2015. jan. 18. 10:19
 1/4 anonim válasza:
nincs veled semmi baj, csak kevesebb ilyen filmet nézz
2015. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát... Azért ne vidd túlzásba. Ha annyira tetszik, tanulj patológusnak inkább, és ne nézz annyi filmet. Külső segítséget még nem ajánlanék, de ha ez így folytatódik, azért beszélj egy szakemberrel. Az is lehet, hogy csak kamaszodsz, és ez majd idővel alább fog hagyni.
2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ez az egész megijesztett, akkor közelében sem vagy a szociopatáknak. Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy ez csak a filmek beállítottsága miatt van. Mivel ez érdekel, és ezek foglalkoztatnak(/nézed őket), így jóhogy ezek járnak a fejedben éjjel nappal. Miket csináltál volna jobban...stb...
2015. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi súlyos baj ez normális.De nézz kevesebb ilyen filmet ,nézz inkább valami normálisat.Mert az agy kb.16 éves korig befogja azt amit túlsokszor látott és azt hiszi az a jó neked is.
2015. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!