Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek ennyire a sötétben...

Miért félek ennyire a sötétben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az van ,hogy nagyon félek a sötétben +a paranormális dolgoktól..Nappal semmi gondom nincs mivel minden területet be látok..max. akkor félek kicsit ha egyedül kell végig mennem a városon a veszélyesebb területeken..otthon ha egyedül vagyok nappal néha kicsit akkor is félek de akkor kimegyek a kertbe sétálni és már jobban vagyok:PNa de amikor a szüleim alszanak és a tesóm nincs itthon este akkor nagyon félek egyedül a szobámban(emeletes a házunk) a szomszéd szoba a tesómé de általában este elmegy a haverjaival a szüleim meg lent alszanak a földszinten:)És amikor iskola idő van és aludni kéne lefekszem és ahogy lekapcsolom a lámpát nem merem kinyitni a szememet mert félek ,hogy valaki ott fog állni.Ha felkapcsolom a lámpát akkor sem jobb mivel világosban nem tudok elaludni.A takaró alatt túl meleg van és kevés a levegő:DHa hátat fordítok a szobának (a fallal szemben vagyok) akkor meg félek ,hogy valaki meg érinti a hátam vagy fejbe ver.A legnagyobb melegben nyáron és nyakig betakarózok ,hogy nehogy lehúzzon az a bizonyos valaki/valami az ágy alá..tv-vel sem tudok elaludni mert ha kikapcsol felébredek és félek..amúgy utálok egyedül lenni...nappal mindig van velem valaki de este egyedül vagyok:/ és félek a szellemektől,hogy valaki megöl...úgy általában a haláltól is félek..kiskoromban rengetek Szellemekkel suttogó részt láttam de ez már az előtt is volt:/Ha pl.:barátnőimnél alszok akkor nem félek...de egyedül igen..kutyáim vannak 1 nagy ami németjuhász kutya de az a légynek sem ártana ráadásul kint van +1 kicsi ami igazi "harci gép" de ő nem lehet szoba kutya mert féltékeny lenne a németjuhász..éjszaka ha kinyitom a szemem minden debilséget oda képzelek a sötétbe:/és mindig rosszra gondolok nem tudom máson agyalni:DNe nézzetek bolondnak egyébként normális vagyok csak a sötétben félek:(Pozitív gondolkozású-mindig vidám ember vagyok:P13/L

2015. jan. 18. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sötétfóbiád van.
2015. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez egyébként csak alvásnál van...amióta láttam a Beavatottat ahol a főszereplő is bátor volt azóta én is bátor akarok lenni és pl.: sokban segített mivel simán járkálok a sötétben a házban még akkor is amikor még nem kapcsoltam fel a villanyt..csak az alvással van ilyen gond:D
2015. jan. 18. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok a horrorfilm ennyi.Ne gondolj ilyenekre.Képzelj el valami szépet és jót este amikor már lefeküdtél.Nincs mitől félni,hiszen ugyanolyan mint nappal csak aludni kell.Azért félsz mert beképzelsz mindenféle hülyeséget.Ha lehet ne nézz horrorfilmekek,mert ettől még rosszabb lessz.Próbáld elfelejteni.
2015. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egyáltalán nem nézek horror filmet:)De hiába próbálok másra gondolni..mindig eszembe jut valami..mondjuk ha zenét hallgatok az kicsit megnyugtat de aztán inkább befejezem mert félek,hogy valamit nem hallok és nem tudok reagálni:D
2015. jan. 18. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nagyon elfáradok pl.:egész délután úszok az uszodában akkor sima ügy semmi gondom :D
2015. jan. 18. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
A sötétben, mivel nem látsz semmit emiatt kiszolgáltatottnak érzed magad. Természetes, hogy félsz. Erre megoldás lehet egy gyenge fényű éjjeli lámpa, ami éppen csak annyira dereng, hogy nincs vak sötét, de nem is zavaró a fénye elalvás szempontjából. Lehetőleg olyan kell, ami beviláhítja az egész szobát, és minél kevesebb árnyékos részt hagy.
2015. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Néha én is rettegek...de én erre még mindig foglalkozok paranormális dolgokkal...velem pont ilyen dolgok történnek este, néha nem kapok levegőt nem tudom miért talán tulságosan félek? de nem vagyok sátánista meg ilyenek véletlenül sem...

De nekem segít hogy van egy kicsike fényt adó éjjeli lámpám ami kicsit jobb mivel látok és úgy jobban érzem magam...

2015. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,természetesen és sem vagyok sátánista :) Sokat segítettetek mivel amióta beszereztem egy tompa fényű kislámpát már nem félek :) Köszönööööööööm!!! :)
2015. febr. 2. 09:30
 9/10 anonim válasza:
Vannak rossz negatívumok (pontosan én sem tudom mik ezek) és te jobban érzékeled őket és ezért félsz a sötétben
2015. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természet feletti dolgokra gondolsz?:)
2015. okt. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!