Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig látok valamit este a...

Klauelektra kérdése:

Mindig látok valamit este a sötétben az ágyam mellett. Félek a sötétben egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem csak képzelem de hangokat is hallok.De ez nem nagy szám mert egy macskával alszom.Egyszer nagyon megijedtem mert pont hallottam valamit és figyelni kezdtem és valami hozzá ért a lábamhoz.Aztán lassan nyúltam oda és nagyon féltem.

És mikor meg érintettem rájöttem ,hogy az a macskám.

Nagyon megijedtem mikor hozzá ért a lábamhoz.


Mindig a tesómmal alszok mert félek.Mikor még ébren van akkor tök nyugodtnak érzem magam ,de amikor már alszik akkor halálosan félek.

Sokszor felébresztettem emiatt és most egyedül kell aludnom.


Most már nem csak árnyakat látok a sötétben hanem arcokat is.És néha szuszogást is hallok a fülemnél.

De az nem a macskámé volt.Szegény cica már akkor is beteg volt valamiért.

Mára már nem él szegénykém pedig ő legalább velem volt és mégsem aludtam annyira egyedül.

Most teljesen egyedül vagyok a sötétben és még most is félek 14 évesen.

Anya nem enged lámpát kapcsolni mert sokat fogyasztana.

Apám meg nincsen. :(

A tesóm meg nem engedi ,hogy mellette aludhassak.

Még mindig látok arcokat a sötétben.Nem feketét ,hogy legalább ráfogjam ,hogy árnyék lehet.Fehér arcokat látok.Néha még meg is mozdulnak és el tűnnek.

Mi a baj velem? Meg őrültem vagy mi?

Kérlek segítsetek nekem!!

Ezt nem bírom már ki :(



#félelem #szörny #sötétség #félek a sötétben #sötét arcok #arcok a sötétben #félek a macskámtól #lámpa nélkül este #esti félelem #miért félek
2014. aug. 23. 16:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mondtad már anyukádnak, hogy félsz?

Én is félős voltam, ugyanez volt velem is. De azokat az alakokat csak képzeltem. Tudtam, hogy csak képzelem, és erőt vettem magamon. Nem tudnak bántani, ne foglalkozz velük. Egyszer majd elmúlnak. Csak ne úgy feküdj le aludni, hogy jaj, megint egyedül vagyok, és ismét látni fogom azokat az arcokat. Hunyd be a szemed, gondolj szép, jó dolgokra, vagy hallgass esetleg zenét, nekem az rengeteget segített:)

2014. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha lámpát nem kapcsolhatsz, akkor én az elemmel működő gyertyát ajánlom ( nagyon jó kis találmány, nem is olyan drága és nyugodtam elaludhatsz mellette, max lemerül az elem, de azt lehet orvosolni) és legalább elég jó fényt ad.
2014. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 39 éves vagyok, de bevallom, félek egyedül.Nem is tudok elaludni, ha egyedül maradok estére a lakásban.Csak a bekapcsolt tv meg lámpa mellett beájulok, ha már a végkimerülés kerülget...

Itt van mellettem a macska, de nem sokat segít.Pláne, mikor elkezd a semmire vadászni, meg lesni valamit, amit én nem látok, csak még jobban rám hozza a frászt!

Átéltem már én is furcsa tapasztalatokat és ettől csak rosszabb!

Amit te látsz, az lehet optikai csalódás is, vagy olyasmi, mint az elalvás előtti hipnagóg képek.De lehet az is, hogy vizuális tipus vagy és nagyon könnyen magad elé tudsz bármit képzelni.Tehát nem kell egyből szellemekre vagy hasonlókra gondolni.De persze érthető hogy félsz.Próbáltál már megnyugtató zenéket hallgatni elalvás előtt?az segíthet.Vagy szerezz be éjszakai fényt, jó lehet akár egy szolárlámpa is, az nem is fogyaszt.Nappal feltöltődik fénnyel, este pedig világít.

2014. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát zenét még nem próbáltam meg.

Nem szeretem ha zúg valami.Félek a mosógépektől és a porszívó hangos zúgásától. Néha még a saját számítógépemtől is megijedek. :(


Meg ha valami folyamatosan és hangosan szól miközben félek akkor azt hiszem ,hogy itt van valaki csak nem hallom.

Kis koromban mindig betakartam a fejem lepedővel és akkor nem is gondoltam ilyenekre és nem is láttam őket.


Most ki takartam a fejem és látom.

nem régóta alszok így.12 éves koromban kezdtem el kb ,hogy nincs takaró a fejemen.

Azért szedtem le mert anya és a tesóm nevetgéltek rajtam mert úgy alszok mint egy kis baba.


Nem szeretem ha nem hallok tisztán mert mindig azt gondolom ,hogy van valami itt csak nem veszem észre vagy nem hallom a lépteit és a szuszogását :(


Akkor mit tegyek?

Kérlek segítsetek :(

2014. aug. 24. 17:02
 5/11 A kérdező kommentje:

És azok az arcok az ágyam mellett annyira igaziaknak tűnnek.

Biztos ,hogy nem igazi?

És ha hozzájuk nyúlok akkor eltünnek?

Vagy próbáljam meg gyorsan felkapcsolni a villanyt amikor közelednek hozzám? :(

2014. aug. 24. 17:13
 6/11 anonim válasza:
orvosi esett
2014. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nagyon sajnálom hogy nincsen apukád... :( nekem tesóm nincsen és egyedül alszok egy nagy szobába becsukott ajtóval és mindig parázok...de van egy kicsi éjjeli lámpám ami nem fogyaszt sokat és úgy jobban vagyok neked is ajánlom!
2015. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én us nagyon félek. Én nem hallok csak látok. Em merrek kimenni este vcre sem. Tv-nél alszok. Fél méterrel elöttem megjelenik és csak rohanok a szobámba. Persze bolondnak néznek..... En is 14 vagyok. Es olyanok mint az árnyékok csak amiket én látok nem mozdulnak. Csak egyhehbe mozdulatlanul néznek. Néha kifehéredik az arcuk befeketedik a szemukq. Nagyon ilyesztőek..
2015. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:(
2017. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sok horrorfilm?:DDD amúgy én is néha félek de akkor csak másra gondolok pl: jó csajokra vagy vicces régebbi élmények stb...ezt tudom ajánlani sok sikert :D
2017. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!