Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok segíteni? Nem tudom,...

Tudnátok segíteni? Nem tudom, hogy mi történt velem. Mindent elszúrok!

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon jó tanuló voltam, ki se kellett nyitnom semmit és maximum pontos dogákat írtam, mindenből, a sport is jól ment, rengeteg dolgot csináltam, legalább 8 féle sportot űztem életem során, zongoráztam stb.

Erre most...kilencedikes vagyok és nem megy semmi, szenvedek, mint állat, nincs motivációm, mert nem megy semmi, a sportot is abbahagytam, hogy egyen időm tanulni, de egyre rosszabb...ott tartok, hogy lassan megbukom. Pedi rám nem lehet mondani, hogy nem próbálkozom, a tanáraink is nagyon jók, az osztályom is kiváló. Mindig velünk dicsekedtek, hogy 8osztályos gimiben is milyen jó átlagaink voltak....és nagyon kétségbe estem.

Ha megosztanátok velem az ötleteiteket, gondolataitokat, az nagyon sokat segítene!

Lécci segítsetek!



2015. jan. 19. 18:57
 1/2 anonim válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy az általános iskolai eredmény nem feltétlen tükrözi egy tanuló szintjét. Én általános iskolában nyolcadikban nem voltam kitűnő csak kb 4.5, aztán középiskolában is tartottam ezt a szintet, míg középiskolai osztálytársaim akik más iskolából jöttek, volt aki kitűnő volt és középiskolában meg sokszor bukásra állt, és csomó kettes-hármas tárgyai lettek.

Szerintem a sportot ne hagyd abba, a tanulásba meg majd belerázódsz, nem olyan vészes a középiskola csak fel kell venni a ritmust :)

Sok sikert.

2015. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az altalanos nagyon konnyu, en hat ev alatt egyszer nem tanultam es kituno voltam, dicseretekkel, kituntetesekkel... Mikor atmentem hatosztalyos gimibe nehezebb lett, lett is nehany negyesem. Ha te tenyleg okos vagy es nem csak az altalanosba ert a tudasod kitunot akk majd most is menni fog. A gimi nem gyerekjatek de normal mennyisegu tanulassal boven lehetsz kituno ha okos vagy. En nem voltam az mert nincs erzekem a fizikahoz, abbol csak negyes tudtam lenni de minden masbol otos lettem, eleg sok dicseretes.

A sportot ne hagyad abba!!! Semmikepp se!!! Nagyon jol tetted h sportoltal es lehet h a is hozzajarult a jo tanulasodhoz. En nyolcadikban heti 5szor edzettem atletikat mert keszultem a orszagos bajnoksagra. Ev vegen azt mondtak a szuleim h jovore ne edzek ennyit mert nem marad idom tanulni ugyh elmentem kosarazni. Heti ket edzes volt es nekem az nem volt eleg, nem ereztem igazan jol magam. Volt idom tanulni de attol nem lesznek jobbak az eredmenyeim. Egy honap utan elkezdtem mellette roplabdazni is heti ketszer es igy mar helyreallt az egyensuly. A sport segit h fizikailag es mentalisan is jobban, kitartobban tanulj.

Summa summarum: allj neki tanulni ha tudod h valoban okos vagy mert csak akkor fogjak elismerni az eszed ha jok az eredmenyeid. Sportolj mert az jo! ;)

2015. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!