Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Na, akkor kérdeztek most ti?

Na, akkor kérdeztek most ti?

Figyelt kérdés
Kicsit megfordítjuk a dolgot, most a válaszolók kérdeznek, a kérdező válaszol. 15/L vagyok, bármilyen témában kérdezhettek, akár személyemre irányuló dolgokat, akár mást... Csak mert jól esne random kérdésekre válaszolgatni. :)
2010. febr. 7. 18:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
hol laknál szívesen?
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok. [Ezt fönt már leírtam. :)] A Vissza a jövőbe-t pedig egy ilyen tipikus nagy családi filmnézés keretében láttam, de nem tetszett különösebben, nem tudott lekötni.


Legszívesebben Norvégiában laknék, életcéljaim közé tartozik kijutni oda. De szívesen laknék még Angliában is. Ház tekintetében pedig... Két szintes családi házban, ahol fából van a padló. :D Vagy egy régi, amúgy felújított kastélyban, az vicces lenne.

2010. febr. 7. 19:10
 23/42 anonim ***** válasza:
Milyen a személyiséged?
2010. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Elégedett vagy önmagaddal?
2010. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

A többség szerint egyszerűen furcsa vagyok.

Lány létemre nem kötnek le a divattal, sminkeléssel, egyebekkel kapcsolatos dolgok, jobban érdekel a második világháború, a különböző fegyverek és hasonló dolgok. Meg arisztokrácia mániás vagyok. :)

Neten beszélgetve könnyen megnyílok, szemtől-szembe viszont nagyon bátortalan és szégyenlős vagyok, alig merek idegenekkel találkozni. Sok fóbiám van és nagyon félek attól, hogy mások, főleg a barátaim kihasználnak, hátba támadnak.

Mélyrehatóbb személyiségi jellemzést nem tudok adni, jóformán még én sem ismerem magam. :)


Általában azt mondhatom, hogy elégedett vagyok magammal, de mégis úgy érzem, hogy többet is kihozhatnék magamból és a lustaságom ellen is tennem kéne. A testemmel sem vagyok teljesen elégedett, fogyni szeretnék.

2010. febr. 7. 20:01
 26/42 anonim ***** válasza:
mi a telefonszámod/msn címed? :D
2010. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
A telefonszámomat semmiképp nem fogom megadni, viszont ha az msn címemre mindenképpen igényt tartasz, akkor írj egy privát e-mailt a sajátoddal és akkor lehet róla szó. :D
2010. febr. 7. 20:04
 28/42 anonim ***** válasza:
mért teszel fel ilyen kérdéseket??xD
2010. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
szeretsz?? :)
2010. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tűnsz, az is vagy?:P
2010. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!