Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen relaxációs technikák...

Milyen relaxációs technikák vagy dolgok, gondolatok vannak, amelyek képesek arra, hogy kizökkenjek vagy transzformálódjak egy másfajta tudati állapotba?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve. Nap mint nap sokat utazom a városban és dühvel, haraggal, bánattal, fájdalommal tölt el, amit látok. Emberek meredten néznek előre vagy az okostelefonjukkal játszanak, üvöltöznek, szitkozódnak. Túl gyors minden és ebből a tempóból szeretnék visszavenni este, csöndre, nyugalomra lenne szükségem. Zenék, irodalom vagy valamilyen gyakorlatok, jóga, kis idő nem olyan zajos városban vagy kisebb faluban.
2015. jan. 24. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Nekem az autogén tréning sokat segített. Ez egy relaxációs technika, amelynek során teljesen ellazulsz, kiüríted az agyadat és nagyon kellemes, nyugodt állapotba kerülsz.

De esténként akár egy relaxációs, meditációs zene is sokat tud segíteni. Ha felmész a youtube-ra ott elég sok ilyet lehet találni.

2015. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én vezetett meditációkat ajánlok, engem nagyon el tud lazítani, a youtube-on van bőven.
2015. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!