Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a vagdosásról?...

K.Dórii kérdése:

Mit gondoltok a vagdosásról? Például hogy ha 10 perc alatt 44szer vágom meg magam.

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Amatőr vagy, a rekord 4654256.
2015. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy degenerált, aki ilyen hobbit űz.
2015. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az hogy beteg vagy,kérj segítséget!
2015. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
2015. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sashinka válasza:
Azt ,hogy nem vagy elég hatékony, csak egyszer kéne. Na ez így hülyeség ne haragudj. Ne csináld mert butaság, ha baj van akkor dumálj egy értelmes barátoddal. De ha nagy a baj írhatsz nekem is.
2015. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom figyelmet akarsz. Máshogy is felhívhatod magadra a figyelmet, nem csak ilyen elmebeteg módszerekkel.


Viszont így is meg fogod kapni a figyelmet, csak nem úgy ahogy szeretnéd.Felfigyelnek a dologra a szüleid, bolondnak titulálnak és a kórházban majd megkapod a figyelmet. Ha voltak barátaid, elfordulnak tőled és az osztálytársak is úgy néznek utána majd rád, mint a véres rongyra. Hiszen elmebetegekkel általában egy levegőt se akar szívni az ember, nem hogy még barátkozzon is. Közben persze röpködnek a pletykák az ember háta mögött...


Mindegy, végülis ha ezt szeretnéd...

2015. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérlek, az én kezem még akkoris elgyengül ha a vagdosásról olvasok!!! Hogy a fenébe tudják az emberek ilyen túlzottan vagdosni magukat? na mindegy. És igen, ne ezzel akard felhívni a figyelmet! Szólj a szüleidnek.
2015. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy időben én is vagdostam magam. Mindig minden csupa vér volt. Aztán rájöttem hogy ez nem megoldás. Beszéltem valakivel aki közel állt hozzám és megoldottuk a problémáimat. Ha gondolod írj rám privátban és segítek neked!
2017. jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!