Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki úgy viselkedik, él, ahogyan legbelül érzi magát?

Figyelt kérdés

Minden gondolatra kíváncsi vagyok, de elsősorban fiúk véleménye érdekelne, ha feltételezzük, hogy a barátnőjükről van szó.

Tehát: mit gondoltok arról, ha valaki például a szíve mélyén mindig is középkori embernek, hobbitnak, manónak, stb.-nek érezte magát, és ez meg is mutatkozik rajta? Nem pszichológiai problémának számító esetben, mértékben, hanem szűkebb baráti körében illetve otthon úgy viselkedik, lakik, öltözködik? (Utcán, iskolában/munkahelyen társadalmilag elfogadottnak tűnik.)

Hogy teljesen kifejezzem magam: a háza, szobája a fentieknek megfelelően van berendezve (pl.: kőfalnak kínéző tapéta, gyertyákkal világít) Ha az említett hobbitot vesszük figyelembe; lehetőleg mezítláb járkál...

Remélem, érthető voltam.

Kérlek a válaszhoz írjatok kort, nemet, és azt, hogy mint barátról, vagy mint párotokról vélekedtek úgy, ahogy.



2015. jan. 29. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az amit leírtál az pont megüti azt a mértéket, hogy pszichológiai problémának lehessen venni...
2015. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet, pontatlanul fogalmaztam (nekem is döcög, viszont máshogy nem sikerült, nézzétek el nekem), de nem súlyos értelemben gondoltam.

Minden bizonnyal mindenkinek van a szíve mélyén egy vágya, hogy milyen korban, vagy miként szeretne élni.

2015. jan. 29. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor csak én vagyok ilyen bolond, hogy a jelenkorban szeretnék boldog emberként élni?
2015. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene. :D Egyébként nekem is jelen-undorom van. Sokkal szívesebben élnék bármikor máskor, mint most.


19/F

2015. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a hobbit egy olyan dolog aminek a létezéséről az információt megszerzed életed során és nem pedig vele születsz, ezért kétlem, hogy mindig is annak érezhette volna magát. De engem ugyan nem zavarna. (amíg) Nem árt senkinek, éljen úgy ahogy neki jól esik.

23L

2015. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az a kérdés, hogy csak szereti a mezítláb járkálást/gyertyát/kőfalnak tűnő tapétát, vagy hazaérve át is lényegül az illető, és mondjuk manónak is érzi magát? Ha pl. megbetegszel, elmész-e orvoshoz vagy csak piócával gyógyítod magad? :) Ha ez csak egy stílus, akkor nem furább vagy gázabb, mintha valaki barbie háznak rendezi be a szobáját vagy épp a barokk stílusú bútorok jönnek be. Ha keresztes háborút akarsz indítani és nem eszel késsel-villával, és kerülöd a fürdőszobát, és csak vödörbe székelsz, akkor szakemberhez kell fordulni, mert baj van. Ha ez egy hobbi(t) :)), akkor nincs.
2015. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó három embernek köszönöm a választ, ti megértettétek, mire voltam kíváncsi, ment is a zöld. :)

6. válaszoló: jó kis szóvicc, megmosolyogtattál így estefelé.

2015. jan. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!