Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden nap gondolok az öngyilk...

Minden nap gondolok az öngyilkosságra naponta többször. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A terv kész, a szükséges eszközöket beszereztem. Nem hiszem, hogy sokáig húzom.

2015. jan. 29. 22:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha sikerül irigyelni foglak, nekem nem sikerült és k urva szar.
2015. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, többször próbálkoztam is. Évekig kezeltek hiába, minden pokolt, megjártam.

Igazából most azonnal semmi nem fog segiteni. Kiút viszont létezik. Lassan, fokozatosan lépj előre, menni fog.

Először figyelj a következőkre: Azért gondolkodol és érzel igy mert vagy egy trauma ért vagy kifárasztottad a szervezetedet vagy valami alapvető anyag hiányzik a szervezetedből, esetleg mindhárom. Első lépésben figyelj a szervezetedre, minnél kevesebb cigi, kávé, pia. Legyél sokat a levegőn, egyél normális kajákat. Nekem sokat segitett az omega3 használata. Ha tudsz próbálj pihenni, főleg agyilag. Nem tudom, hogy ez mennyire sikerül az elején mert ilyenkor az agy nagyon aktiv. Folyamatosan érd el, hogy rövid távú célokat érsz el, naponta egy-két pici célt. Ez lehet akár egy olyan dolog amivel megleped magad, amire vágyol, például egy séta a természetben.

Amikor lassulnak a gondolataid figyeld meg a gondolataidat, érzéseidet. Ne harcolj ellenük, fogadd el. Figyeld magad mint egy filmet, ne itélj el semmit. Csak akkor tudsz felül kerekedni a mostani helyzeten ha elfogadod, hogy most ez van. Nem hibás senki, te se vagy hibás.

Ha segithetek még irj rám. És nyomjad magadba az omega3-at, nagyon jót tesz az agysejteknek, nekem ez rendbe tette a szervezetemet.

Ha nekem sikerült akkor neked is fog. Szeresd magad és másokat.

2015. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!