Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek? Mit csináljak most?

Szerintetek? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Sziasztok akármilyen kedves fiúval jövök össze akármennyire szeretem az aktuális páromat egyszerűen nem tudok vele lefeküdni. Amit rólam tudni kell hogy 15 évesen megerőszakolt egy fiú aki utána még másfél hónapon keresztül testi-lelki terrorban tartott...Lehetséges hogy ezért nem megy senkivel sem?

2015. febr. 1. 18:01
 1/6 Nemadnámmeg:S válasza:

Uh :O

Az nem gyenge. Nem csodálom ha nem megy, valószínű, hogy ez az oka.

2015. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom egy olyan lánnyal akit megerőszakoltak. Türelmes voltam vele. 9 hónapig nem volt szex, még annyira sem haladtunk, hogy benyulhassak a bugyijába. Aztán egyre fogyott a türelmem és amikor már szerettem volna legalább a punciját érezni a kezemmel szakitott velem. Soha többé nem járnék lelki sérült lánnyal. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom de amig nem fordulsz szakemberhez és nem oldod meg a dolgot csak azt éred el, hogy másokat fölösleges ábrándban tartasz. Ahogy neked is jogod van normális élethez és a szexhez, más is igy van ezzel.

Menj el szakemberhez, ez a legjobb megoldás. Nem várhatod el mástól aki szeret és közeledne hozzád, hogy folyton visszautasitást kapjon és csak azt lássa rajtad, hogy undorodsz azt tenni vele ami a világ legtermészetesebb dolga azok között akik szeretik egymást.

2015. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot...Csak annyit h senkit sem várattam semennyi ideig se..:) Megmondtam az elején mindenkinek hogy nekem kicsit nehezebb ez a dolog.. Általában 1-2 hónapig tartottak a kapcsolatok és úgy hogy megmondtam rám ne várjon senki:) Hisz tudom h mindenkinek vannak szükségletei :)
2015. febr. 1. 18:22
 4/6 anonim válasza:

Figyelj, ez tudom hogy nagyon nehéz, én is átestem ezen, csak én 13 voltam. Azzal a fiúval vesztettem el a szüzességem, de később már nem akartam vele lenni, de ő nem engedte hogy szakítsak vele, bántalmazott és többször megerőszakolt. Senkinek nem szóltam róla. Azóta volt egy párkapcsolatom. Én nem féltem így mint te, mert letisztáztam magamban, hogy ő nem az az ember. Kértem, hogy legyen velem gyengéd.

Szerintem a lényeg, hogy először magadban kell letisztázni, hogy az a múlt. Ha megismerkedsz egy fiúval, aki tényleg szeret és te is szereted, akkor egyszerűen csak tudasd önmagaddal hogy ő nem fog neked ártani. Mondd el neki, mi történt veled és hidd el, meg fogja érteni. De nem csinálhatod ezt életed végéig. A szeretkezés nem a testi dolgokról szól, hanem inkább a lelki dolgokról. Amint megtapasztalnád, milyen egy igazi szeretkezés, el is felejtenéd azt a barmot... Legalábbis nekem sikerült.

2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem sokat segithet ha elkerülsz vagy legalábbis megtanulod, hogy lehet elkerülni a hibás gondolkodást ami ilyenkor megjelenik. Javaslom, hogy a következőket próbáld meg lassan elérni: nem haragszol senkire, se magadra se a másikra, nem próbálod elnyomni, inkább próbáld elfogadni, hogy ez megtörtént. Figyeld az érzéseket amiket kivált benned, figyeld a gondolataidat, ne nyomj el semmit, szeresd magad. Valaki szeretni fog és ez jó lesz neked. Most képzeletben megölellek. :)
2015. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2015. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!