Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Napokig kivagyok békülve az alakommal, büszke vagyok rá, szépnek érzem magam. Majd ér valami rossz dolog, és egyből éjszakákon át sírok, hogy miért nem vagyok vékonyabb.. Sokkal vékonyabb. 160centi vagyok és 58kg, alapból se vagyok vékony testalkatú, kicsit olyan tömzsi vagyok, és ezt utálom. Mit tegyek? Nagyon rossz , hogy egyik percről a másikra elkap az undor saját magamtól..
2015. febr. 8. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegnap is mondtam, hogy most tök sokat fogytam, majd az a srác akibe fülig szerelmes vagyok mesélte, hogy tegnap randija volt egy fullos lánnyal.. És most ismét utálom magam..
2015. febr. 8. 15:14
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg ne foglalkozni más véleményével és kezdj el sportolni!!! Pl: ha van példaképed? Ki ő? ajánlani tudom Kiss Virág otthoni edzés sorozatát hetente csináld 3x és 1-2 hónap múlva máshogy fogod magad látni. Sminkelj előnyösen és öltözz előnyösen! Ha nem vagy elégedett kérlek írj e-mailt volkovketrin@gmail.com-ra megpróbálok segíteni :)
2015. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj tumblr-ra .
2015. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tested helyed a lelkeddel is kellene törödnöd.

Ember= test+lélek.

Hozz egyensúlyba a kettőt.

Vagy túl egóista vagy, egy olyan mércét akarsz átugrani, ami nem te vagy.

2015. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!