Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy iq teszt eredménye 75%...

Ha egy iq teszt eredménye 75% lett, az mennyi iq-nak felel meg?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy tesztet,de csak azt a választ küldték,hogy 75% eredményt értem el.

2015. febr. 9. 15:06
 1/6 anonim válasza:
Rendes IQ teszten nem %-os eredményt kapsz.
2015. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönjük, hogy elvégezte IQ- tesztünket, melyen 75% -os eredményt ért el.


Amennyiben kedvet kapott a tanuláshoz, abban az esetben bővítse ismereteit korlátok nélkül velünk!


Az ELO cégcsoport több mint 70 nyelvi, szakmai és hobbi tanfolyamának segítségével zavartalanul élvezheti az otthon tanulás minden kényelmét és hasznát.


Ráadásul most megkönnyítjük a választást az Ön számára, hiszen próbaleckéink letöltésével ingyenesen belelapozhat tananyagsorozataink bármelyikébe.


Válasszon az alábbi opciók közül, tekintse meg az IQ- teszt megoldásait, töltse le INGYENES próbaleckéinket, vagy jelentkezzen kedvezményesen tanfolyamaink bármelyikére!


Üdvözlettel, Az ELO cégcsoport csapata

2015. febr. 9. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta is küldik a reklámokat.
2015. febr. 9. 17:43
 4/6 anonim válasza:
100%
Mert ez becsapás. Az IQ-t IQ pontokban mérik.
2015. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bíztam benne,hogy van valami táblázat,amiből ki lehet nézni hogy mi a megfelelője,de ezek szerint nincs...Köszi szépen a segítséget!
2015. febr. 9. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

90%-ot értem el, de teljesen nyilvánvaló, hogy csak adathalászás miatt lett létrehozva, nem véletlenül kéri el az email címed és a telefonszámod a végén.


Itt van néhány, ami számszerűsített eredményt ad:

[link]

[link]

[link]


De még ezek is csak egy kis szeletét(mátrix-következtetés) ölelik fel a leggyakrabban használt, "hivatalos" weschler intelligencia tesztnek.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=DFp6NDvdJRU

https://www.youtube.com/watch?v=xze_9ION-4I

2015. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!